Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban tegyem össze a kezem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban tegyem össze a kezem hogy eddig két átlagos barátnővel párkapcsolatom volt ilyen pasiként?

Figyelt kérdés

Átlagos külsejű, visszafogott, intelligens, kedves férfi vagyok, kis pocakkal. A fogaim ami nagyon rosszak, már többször mondták ismerőseim, főnököm is, hogy csináltassam meg, de bátorságom és pénzem nincs hozzá.

Eddig 32 évesen 2 párkapcsolatom volt 2 évesek. Átlagosnak mondott lányokkal, pici felesleg volt az egyiken (75 kg) de ez engem nem zavar.

Most már jó ideje keresem a párom, de sajnos semmi, hiába próbálom, sajnos nem jön össze...


Ismerősök mindig azt mondják, ne sírjak örüljek, hogy volt már két aranyos barátnőm.


2017. márc. 23. 09:33
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
94%

Igazuk van a barátaidnak.

Nekem a megfelelő szájhigiénia hiánya például teljesen kizáró ok.

22/L

2017. márc. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
49%

Igen, összeteheted. Nekem pocakom sincs, és a fogaim olyanok, hogy még fúrva sem volt, mert soha nem volt semmi bajuk pedig nem törődöm sokat velük (tehát genetika). És eddig 0 rendes párkapcsolatom volt.


(De a 75 kg az azért nem egy "pici" felesleg.)

2017. márc. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
#2 szerintem a 75 kg-ot a barátnője teljes súlyára értette :) egyébként meg haszontalab információ az adott szemèly magasságának ést testzsírszázalékának ismerete nélkül.
2017. márc. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
2%

Én is arra értettem.

75kg egy női alkatnál sok, még 180 centis magassághoz is. Ha nem zsír miatt ennyi, akkor pedig férfivá van gyúrva...

2017. márc. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
68%

#4


[link]


Ejha, micsoda zsirbalna tenyleg.

2017. márc. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
5. hagyd a 4. hszt, tipikusan az a férfi, aki szerint ha egy nő nem 50 kiló vasággyal, akkor zsírbálna
2017. márc. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
5. Igen ez nekem már kövér
2017. márc. 23. 11:57
 8/33 anonim ***** válasza:
0%

5-ös ez egy förtelem,fújjj.


Keress rà Kocsis Alexandra na õ finom kiscsaj.


Amúgy kérdezõ sajnos igen akinek rosszak a fogaibaz ne akarjon pàrt vagy keressen egy nagyon dagadtat akinek mindegy.

Muszàj megcsinàltasd a fogaidat,alap nagyon alap.

Igen tedd össze a kezed hogy tudod mi a punciszag,komolyan,szedd magad össze ha nincs zséd akkor ez az alap amit rendbe kell tegyél,piacképesitsd magad.

2017. márc. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
97%
Lehet hogy nektek fortelem, de szerintem ez a csaj meg mindig ezerszer hamarabb talal normalis felfogasu vonzo ferfit parnak, mint ti jo not, na mindegy, van aki elvezi az allando otthon bogest es hogy kiverheti maganak napi otszor xd
2017. márc. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
4%

Nekem nem kell kivernem és bàrmikor talàlnék jó nõt mert rengeteget tettem érte és teszek is.

Kisportolt vagyok,fogaim épek,ruhàim össze vannak szépen vàlogatva.

Szal nem sirànkozok,persze ehhez kell napi szintû tanulàs,fejlõdés,edzés.

2017. márc. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!