Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a csajok kivétel nélkül az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a csajok kivétel nélkül az átlagos illetve magas pasikra buknak, akkor az alacsony srácok idővel "ki fognak halni"?

Figyelt kérdés
Szó szerinti illetve átvitt értelemben is. Utóbbi esetben arra gondolok, hogy borzasztó sok alacsony pasi van, akinek nincs párkapcsolata vagy még mindig szűz. Azt látom, hogy szinte bolyonganak az utcákon, mint a céltalan emberek, nem vicc. Aki jobban megfigyeli annak biztos feltűnik, hogy egy napsütéses hétvégi napon illetve szabadtéri rendezvény során - amikor sok ember gyűlik össze - szinte az összes pasi, akit a barátnőjével lehet látni, legalább 175 magas, míg az alacsony srácok a többi haverjaikkal, a szüleikkel vagy egyedül mászkálnak. Nyílt titok, hogy iszonyat kevés olyan lány van, aki hajlandó alacsony pasival randizni. De ez a gyakorlatban is megfigyelhető, mert a huszonéves korosztályt tekintve (amibe én is tartozok), két kezemen meg tudnám számolni, hogy egy hét alatt hány velem egymagas (170) vagy alacsonyabb pasit látok a barátnőjével együtt. Ha a lányok erre vonatkozó zéró toleranciáját számításba veszem, akkor csak arra tudok gondolni, hogy a hozzám hasonló srácokra sem közép- és hosszútávon sem pedig generációkat átívelően sem vár sok kecsegtetni való (utóbbi alatt azt értem, hogy párkapcsolat nélkül gyerekre sincs esély). Lehet csak én látom ilyen pesszimistán a helyzetet, de ha nem lenne okom rá, akkor nem is merült volna fel bennem ez a kérdés.

2017. márc. 21. 20:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
70%

Nos, az a tény, hogy az alacsony pasik még nem haltak ki az elmúlt évezredek folyamán, örömmel tölthet el.

Amúgy rengeteg alacsony pasinak van nője, de te őket nyilván nem veszed észre. A 170 egy teljesen ideális magasság alacsony nők számára, úgyhogy máshol keresd a hibát.

2017. márc. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
66%
Ha elfogadjuk a gondolatodat akkor igen. Én az alacsony párom mellett nem értek veled egyet. Amúgy ha csak a genetikai sokszínűségért aggódsz adj le spermát.
2017. márc. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Lazy Lover ***** válasza:
32%
Igen mivel itt élnek a világ legfelszínesebb "noi"
2017. márc. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
#1: Ez a magasságfétisen alapuló divat- és társadalmi konvenció csak pár évtizede jellemző, tehát ennek a hatása majd csak később, évtizedek múlva lesz érzékelhető. Nagyanyáinkat még nem érdekelte, hogy Pista bácsi mekkora volt csak keressen pénzt és legyen hűséges. A feminizmusnak is köszönhetően ma már egészen más elvárások vannak.
2017. márc. 21. 20:27
 5/22 anonim ***** válasza:
95%
Számomra inkább viccesek a lób.ó langaléták, de nem is vagyok nő, szóval megérteni nem tudom. Amúgy találnak az alacsonyabb pasik is, szerencsére vannak még nők akik mást is értékelnek a magasságon kívül.
2017. márc. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
51%

Én feminista vagyok és a volt férjem 165 cm magas. Azóta volt már csaja.

Megint másokat hibáztatsz a hülyeségeidért. Nem a magasságtól függ, de mi itt ezt hiába mondjuk neked. Ja, és régen volt igazán magasság fétis. Mindig a magas férfiak után sóvárogtak a nők. A nagyanyám 150 valahány centi volt és a nagyapám 180. A nagyi szerint egy férfi 180nál kezdődik. Ha élne, 96 éves lenne.

2017. márc. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem véletlen, hogy az emberiség átlagmagassága folyamatosan nőtt eddig is a történelem során. A nők sosem tartották férfinak azt, aki alacsonyabb volt az átlagnál.
2017. márc. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
75%

" Nagyanyáinkat még nem érdekelte, hogy Pista bácsi mekkora volt "


Dehogynem!

Történelmi időkbe megy vissza az a beidegződés, hogy a férfi legyen magas(abb).

2017. márc. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
80%

Mond neked valamit Justin Bieber? :D Vagy Bob Downey Jr?

Jó nem pedálozok hírességekkel de hülyeség amit írsz! Én 171-172 cm vagyok eddig még csak velem egymagas vagy magasabb barátnőim voltak és mint csinosak/szépek/okosak :) Most nincs senki komolyabb, de hiába vagyok alacsony megnéznek a lányok. Igaz elég jóképű vagyok meg jól is öltözködök és önbizalmam is van (de nem volt mindig). De mielőtt rám bökné valaki, hogy jaj hát a 172 az tök átlagos (rohadtul nem átlagos inkább eléggé átlag alatti) az egyik volt osztálytársam kábé 160 centis és neki még jobb női voltak mint nekem :) Bár ez inkább azért lehetséges mert én a hosszú kapcsolatok híve vagyok ő meg cserélgette a nőket. Sőt jobban is csajozik, mindig "olyan akartam lenni mint ő" . Pedig ő aztán tényleg alacsony, de nagyon okos srác és baromi jó társaság ja hát meg ő sem ronda azért, inkább érdekes arcberendezése van.


Ezt egyébként szelektív látásnak nevezik kedves kérdező azaz azt látod meg amire figyelsz. Hidd el az én "világomban" szinte minden férfi magasabb nálam, ritkán látok nálam alacsonyabbat vagy egymagasat pedig vannak dögivel. Amíg egy 180 cm magas lány ismerősöm folyton azon panaszkodik, hogy minden pasi alacsonyabb nála, ez szintén vicc kategória. Szóval te erre figyelsz és nem veszed észre a valóságot. A magasság ugyan hátrány de nem megbélyegző tényező viszont tény, hogy a legtöbb alacsony pasas brutál kisebbségi komplexusos. Inkább ez a sikertelenség kulcsa. No meg aki átlagosan van rondábban néz ki annak nyilván 1000x rosszabb mint egy magas de ronda srácnak ez tény.


De hülyeség a kérdésed. Bár nem teljesen mert ha jól tudom a generációk leginkább egyre magasabbak lesznek szóval előbb utóbb "kihalnak" az 170 alattiak ez lehetséges. Ha jól tudom a középkorban 155-165 centisek voltak az átlagos férfiak, mostmár inkább 180. De ne rinyálj inkább szedd össze magad.

2017. márc. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
68%

Engem nem érdekel milyen magas az illető.

Az egyetlen ami számít, hogy esztétikus legyen számomra, hűséges legyen és találjuk meg a közös hangot.

Vannak iszonyat dögös pasik 165 centi körül is, viszont ronda uborkafejű görbe hátú langaléták is.

Számomra a magasság nem oszt nem szoroz.

Egy magas és egy alacsony férfi is lehet helyes a maga módján.

Bár én 148 centi vagyok, így nem nagyon kell méregetnem a pasikat, hogy ne legyen alacsonyabb nálam.

2017. márc. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!