Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek hogy terjed el az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy terjed el az a mondás hogy "a férfinek csak egy fokkal kell szebbnek lennie az ördögnél"?

Figyelt kérdés
Nem ezt tapasztalom a bőrömön sajnos :((

2017. márc. 23. 18:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
A vonzerő nem függ össze a jó kinézettel. Vonzódtam már én olyan férfihez, aki mások szerint olyan ronda volt, mint egy állat. :) Nem tudom, valahogy volt egy fellépése, stílusa, magabiztossága, olyan szemmel vetkőztetős típus. Ha bátrabb lettem volna, talán lett volna valami köztünk.
2017. márc. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
30%
Pedig ez így van, a nőkkel ellentétben a férfiak külseje nem olyan fontos, mint más tulajdonsága: férfiasság, sikerorientáltság, humor, tehetség, stb.
2017. márc. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Azért ez ilyen formájában nem igaz, de a nőknek elsődlegesen a férfias személyiség számít a legtöbbet, utána jön csak a külső. És ott is plusz pont, ha igényes vagy, követed nagyrészt a divatot stb. amin lehet is változtatni.
2017. márc. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%

Ezt annak idején a 80-as években mondta dédi anyukámnak.


De igazából így hangzik helyesebben ez a mondás: "A férfi egy fokkal legyen szebb az ördögnél, de a szíve aranyból legyen!"


Közhely, és nem ér semmit, szerintem. A szépség relatív, kinek ez, kinek az tetszik.

2017. márc. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Múltkor mikor ez volt a téma, az volt az okfejtés a női oldal részéről, hogy ezt a sikertelen csúny férfiak csöpögtették a köztudatba, mint lassan ható mérget. Nem tudom így van-e, viszont én ezt az egyik exemtől hallottam mikor rákérdeztem, hogy ő engem mennyire tart vonzónak. Szerintem nem több ez egy szimpla szólásnál. Ez olyan mint a nő olyan, mint a jó bor kezdetű. A nyelvi örökség része csak szerintem.

30/f

2017. márc. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A legrosszabb ***** válasza:
41%
Olyan körökben terjedtek el a hasonló baromságok, ahol túlnyomó többségben nők voltak az adott közösség tagjai között. Munkahelyeken például simán megfigyelhető jelenség. Ahol a munkaerő 90-95%-a nő, ott aztán gerjednek mindenféle jöttment alakra, aki nem úgy néz ki, mint egy Medvedisznóemberbe oltott Quasimodo. Amint fokozódik a férfitöbblet, úgy növekszik a nők alap elvárásainak szintje.
2017. márc. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%

A második VH után valóban volt ennek valóságalapja amikor több millió férfi esett el a háborúkban katonaként és rengeteg lebénulva vagy amputált végtagokkal jött haza a frontról.

Ma már nem így megy.

2017. márc. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
60%
eléggé hülye mondás. Ha ronda vagy, akkor ugye tisztába vagy ezzel, nincs kisugárzásod, önbizalmad, sikerélmény. Én pl még beszélgetni se tudok miről a csajokkal. nem mintha bárki is akarna beszélgetni :D
2017. márc. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
75%
Hát ez a mondás még abból az időből származik, amikor a nők csak azzal fekhettek le, aki el is vette őket, lehetőleg még előtte, így nem volt más választásuk, mint beérjék a rondább férfiakkal is.
2017. márc. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy mindenki kicsit mást mond. De a legtöbbel egyetértek egyébként. Hiába próbálkozom lányoknál, mintha újra ugyan annak a falnak futnék állandóan. Nem sikerül semmi. Viszont az ismerőseim között vannak szépfiúk, na ők bezzeg állandóan valami nővel vannak. Hosztesz lányok odajönnek hozzánk valahol, gyakorlatilag csak a haveromhoz beszélnek ilyenkor csak rá néznek, csak vele kommunikálnak, mosolyognak. Engem szinte levegőnek néznek. Van amelyik munkaköri kötelességből persze válaszol ha kérdezek valamit, de mosolyt már nem kapok. Amikor pedig csajozok akkor sem kapok sok kedvességet cserében a bátorságomért hogy próbálkozom. Szóval ez a mondás nagy átverés szerintem :(
2017. márc. 23. 18:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!