Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy bizonyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy bizonyos típusú lányok buknak még egy full átlagos pasira is?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy a nőknek van egy jelentős része akiknek semmi nem elég egy pasitól, viszont van egy bizonyos része akiknek meg az ég világon semmi elvárásuk nincsen. És most ez a dolog független a csaj külsejétől. Több ilyet is ismerek, de most említek egy konkrét esetet. Itt van egy 37 éves férfi full átlagos külsővel, a helyi focicsapat rajongója, mindig ünnepel amikor nyernek, ami szerintem már önmagába véve is szánalmas, hogy valaki mások sikereire büszke, mert nincs sajátja. A szabadideje másik részét a helyi kocsmában tölti és egy éjszakai melós aki igazából semmit nem tett le az asztalra, és kb. ennyi az élete. Nincs is különleges egyénisége, nem is nagy dumás meg semmi extra, tehát még dög unalmas is szerintem. Mégis ennek ellenére mindig ilyen 18-24 éves full szép barátnői vannak, akiket néha napján felhoz a kocsmába, és egyszerűen döbbenek, hogy ilyen jó csajok mégis miért lépnek kapcsolatba egy senkivel?
2017. márc. 23. 20:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Irigységet és hisztit érzek az erőben.
2017. márc. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%

1. azoknak a lányoknak nincs elég önbizalmuk / szar az önértékelésük

2. vagy csak egyszerűen idősebb pasival akarnak kavarni.

Egyébként nem értem miért baj az ha valaki ünnepli mások sikereit.. lehet csak te látod rosszul és mégis van valami abban a pasiban, ami vonzó.

Nekem volt már 13 évvel idősebb barátom, teljesen átlagos volt, viszont imádtam vele lenni, mert meg tudott nevettetni és hasonló volt az érdeklődési körünk is.

2017. márc. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Sunshinedoll ***** válasza:
63%
Szerintem elég egyértelmű. 20 éves kiscsajoknak imponál, hogy bejönnek egy 37 éves idősebb palinak, tök mindegy mennyire középszerű vagy semmilyen ez az ember, de a kora miatt jó lesz nekik, sőt. Más kérdés, hogy szerintem lúzer dolog 37 éves embernek ilyen fiatal lányokkal kavarnia... :D
2017. márc. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem is arra értem, hogy gáz, hogy hány éves. Hanem arra, hogy 37 éves korára nem ért el semmit az életben. Mondom egy éjszakai melós egy gyárban, és ott tart hogy neki az a sikerélménye, ha egy pitiáner focicsapat nyer valahol.
2017. márc. 23. 21:03
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Te meg gyakorikérdéseken rinyálsz. Mennyivel nagyobb eredmény.
2017. márc. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Már nem azért, de ha ő így boldog, akkor miért változtatna? Hogy megfeleljen random kérdező #94637 elvárásainak a gyk-n? A leírás alapján elégedett az életével, ez biztos látszik is rajta, azért is sikeres a nőknék.
2017. márc. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
64%

Az is lehet, hogy jól tud bánni a nőkkel. Megnevetteti őket, udvarias, jó az ágyban stb. Mondjuk az, hogy éjszakai melós, kocsmába jár és focimániás, ez nem vall túl magas intelligenciára...szóval szerintem ezek a lányok sem lehetnek annyira értelmesek.

Egyébként én sem értem, miért kell ünnepelni egy focicsapat sikerét :D Mármint az ő élete ezzel nem lesz jobb. De ezt csak a focirajongók érthetik. :D

2017. márc. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Na de éppen erről beszélek. Elégedett az életével? És ez egy pozitív dolog egy nő szemében, hogy valaki elégedett egy ilyen élettel? Nem engedhet meg magának többet mint néhány sör amit a kocsmában megiszik, nemhogy még nyaralás meg mit tudom én. Ennyi erővel akkor már tényleg mindenki elégedett lehetne az életével és akkor sikeres lenne a nőknél?

Ebben nem értem a logikát. Úgy tudtam egy nőnek fel kell tudnia nézni egy férfire az eredményeiért.

2017. márc. 23. 21:11
 9/14 anonim ***** válasza:
De nem tudsz magadra parancsolni, hogy akkor holnaptól elégedett leszel az életeddel. Egyébként egy férfire nem csak az eredményei miatt lehet felnézni. Az is benne lehet a dologban, hogy ezek a fiatal lányok még nem életük párját keresik, csak jól akarják érezni magukat egy férfi oldalán, amíg nem jön valaki jobb.
2017. márc. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ne légy irigy!
2017. márc. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!