Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nemrégen randiztam egy neten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrégen randiztam egy neten megismert pasival. Egész idő alatt szúrós izzadság szagot éreztem rajta. Nem egy embernél fordult már ilyen elő. Mi az oka, hogy nem használnak izzadásgátlót?

Figyelt kérdés

Nem találtam túl vonzónak egyiküknél sem. Miért nincs igényük erre szerintetek?

Én mindig frissen tusolva, illatosan megyek randizni.A férfiak pár tagjánál ez miért nem alap?



2017. márc. 26. 06:59
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
33%
nem lehet, hogy izgultak, mint vizsga előtt és beizzadtak?
2017. márc. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
94%
Ha a párom egész nap a kertben tevékenykedik, akkor se lesz szúrós izzadság szaga. Nekem kiábrándító lenne egy első randin, hogy valaki ennyire igénytelen.
2017. márc. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
1-es, nem.Ez nem friss izzadság szag volt.
2017. márc. 26. 07:53
 4/24 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom, de hogy az ilyennel nem találkoznék mégegyszer, az biztos.
2017. márc. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
93%

Mert az ilyen igénytelen emberek nem veszik észre magukon, hogy büdösek. Már hozzászoktak.

Nekem is van ilyen ismerősöm, és ha szólok neki hogy bűzlik, megszagolja magát és csak les rám hogy miről beszélek, nem érez semmit.

2017. márc. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Tényleg nem azt várja az ember, hogy bűzölögjön a parfümtől, de egy tusolás, izzadásgátló használata az nem olyan nagy dolog manapság már.Vagy mégis?
2017. márc. 26. 08:20
 7/24 anonim ***** válasza:
59%
Van aki fürdik,hasznàl izzadàsgàtlót és mégis büdös.Ez lehet gombàs megbetegedésől,rossz minőségű felső ruházattól,és sok izzadásgátló hatástalan a szagok ellen.
2017. márc. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Utolsó én sosem éreztem még szagot olyan emberen, aki letusolt és bekente magát izzadásgátlóval.Ezek közül meg próbálgatni kell, melyik válik be.Rengeteg féle van, és többször is használható egy nap.Inkább igénytelenségnek gondolom.
2017. márc. 26. 08:39
 9/24 anonim ***** válasza:
60%
Én jártam már úgy hogy izzadtság szagom lett,mert nem 100% pamut volt a felsőm :( Csak az a gond hogy manapság mindenre ráírják ezt,pedig sokszor nem igaz.
2017. márc. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Látom megérkeztek az "igényes" lepontozók.Tehát nekik vonzó az izzadságszag magukon.Lehet, de másnak nem az.
2017. márc. 26. 09:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!