Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen embernek számítok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen embernek számítok, ha társkeresésben kihasználom hogy a szüleim nagyon gazdagok, és ezáltal népszerű vagyok a nők/lányok körében? Nők, elítélitek az ilyen embert?

Figyelt kérdés

Huszonéves éveim vége felé járok.Majdnem 10 éve vagyok fenn különböző társkereső és ismerkedős oldalakon.

Rengeteg női ismeretségem lett onnan, sok később barátsággá alakult.

Akik azt hiszik nem dolgozom, tévednek, egyik cégünket én vezetem,elég sikeresen.

Pár éve kezdtem ezt az oldalt olvasgatni, néha, mikor szabadidőm van.Észrevettem azt a jelenséget, hogy itt sok válaszíró,(aki nőnek vallja magát),leszólja ezt a jelenséget,hogy fontos lenne a pénz az ismerkedésnél, vagy az életben.

Én nem ezt tapasztaltam, majdnem 10 év alatt.

Női honfitársaim hozzá tudnátok ehhez itt szólni, mert lehet hogy a véleményem egyedi, kiváncsi lennék mások véleményére is.



2017. márc. 26. 13:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%

Napi provokatív.

Az anyagias lányok körében biztos népszerű lennél. Én meg addig dugom azokat, akik nem a pénzre buknak. ;)

2017. márc. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Milyen embernek? Átlagosnak. Én meg nőként azt használom ki hogy jól nézek ki. Mindenki azt használja ki amije van. Nekem egyébként nagyon nem számít hogy mennyi pénzed van mert nekem is van elég. Nekem az számít hogy nézz ki valahogy, legyél magabiztos, stb. stb. Persze a pénz is fontos, de csak annyira hogy ne nekem kelljen meghívnom a faszit ebédelni, mert az elég gáz. De én csak annyit várok el amennyit én tudok adni, anyagilag és külsőségileg is. Szóval szerintem egyáltalán nem egyedi dolog ez amit te csinálsz. Van valamid, használd is ki bszki. 22/L
2017. márc. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Az aranyásók szemében biztosan tökéletes lennél, de a normális nők szemében akik nem a pénzre mennek azoknál nem. Tény hogy nekem az elvárásom egy férfi felé hogy legalább legyen munkája..mindegy hogy mi csak ne nekem kelljen eltartani. De én az ő pénzéből nem veszek el. Van egy jól fizető munkám, ezért minek? De nekem viszont az elriasztó hogy az öledbe hulott, hiszen te azért semmit nem tettél hogy a szüleid gazdagok lettek. Az én szememben a karrier akkor karrier ha saját erődből érted el azt amit.
2017. márc. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Gazdagnak. :-)
2017. márc. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Vannak nők akik erre hajtanak, de ha neked az kell, hogy csak a pénzedért szeressenek hát hajrá.
2017. márc. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Nem csak az olyan nőknél van sikerem, akik tényleg erre mennek.

Egészen egyszerű lányok is szoktak írni, sokszor meg is lepődök, hogy ők írnak először.

A foglalkozásuk is egyszerű, bolti eladó, vagy gyártósori operátor.

Bár tényleg annyi közös bennük, hogy sokuk előbb utóbb vagy őszintén, vagy burkoltan elárulja, zavarja hogy nem tud előrejutni az életben, és szeretne valahogy boldogulni.

De sokszor nagyon értelmes és intelligens nőkbe botlok, pl volt köztük orvos, vagy kutató is(igaz, ők az elittárson vették fel velem a kapcsolatot).

Akkor ők is az egzisztencia miatt írhattak, vagy csupán megfogták őket a képeim, ahogy kinézek rajtuk?

2017. márc. 26. 14:05
 7/17 anonim ***** válasza:
Ezt sosem fogod megtudni, ugyanis ha bejön nekem valaki azzal nyilván ismerkedni szeretnék és az anyagi helyzete csak egy dolog, de te ezt nem tudod, hogy miért írtam rád, vagy miért fogadtam lelkesen a közeledésedet. És én mondhatok akármit, hiszen azok sem vallják be akik a pénzre mennek. Nem lennék most fiatal, az is biztos. Azért az én koromban már (késő harmincas korosztály) remélem vannak olyan érettek az emberek, hogy nem pénzzel csajoznak vagy nem tartanak aranyásónak, ha a férfi véletlenül egy tizessel többet keres nálam. Mondjuk nem is nagyon társkeresőzöm most csak várom a csodát.
2017. márc. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Hát, tőlem feldughatod a pénzedet, már bocsánat a vulgaritásért. 😎

Megteremtem, amennyi nekem kell. Sokkal inkább az a fontos - legalábbis számomra -, milyen ember vagy, ki vagy.

Azt hittem először, amikor a kérdésre kattintottam, na megjött a hüle gyerek a pénzével, de csalódottan konstatáltam az írásod alapján, te nem is vagy hüle, sőt... 😊 Na, de hogy egy kicsit piszkoskodjak 😁 , egy kicsit túl merev a stílusod, kicsit koravén hatású. 😜

Ezt leszámítva nyerő kombó. Talán vagy annyira intelligens, h kiszűrd, ki megy csak a pénzedre, és ki az, aki téged, mint embert értékel/érdekel.

Azért, ne szállj el magadtól! 😎😜

2017. márc. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

Puncivadásznak. És ennek is ítélnek. Hisz ez vagy. Én embernek ítéllek és puncivadásznak. Szexet keresel, nem érdekel lány személyisége. Ez ítéletem.

Míg nem kell emberi kapcsolat, hajrá! :))

2017. márc. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Akinél ezzel népszerűnek lehet lenni, az legfeljebb lány, de nem nő ;)
2017. márc. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!