Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jogos hogy egy egzisztenciával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos hogy egy egzisztenciával rendelkező férfi elutasít egy szüleivel élő kevés fizetéssel rendelkező irodai munkás nőt?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom, hogy egy nőnek is illene 30 éves koréra kiépíteni egy saját egzisztenciát. Én külön lakok egy két szobás lakásban, jó kereső állásom van, saját autóm,
2017. márc. 28. 11:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Ki nem szrja le mi van a kis buksidban? Neki is lesz más, neked is lesz más. Ennyi.
2017. márc. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Ha neked ilyen ez az igényed egy nővel szemben, akkor jogos. Nem mi döntjük el helyetted.
2017. márc. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy érzed.
2017. márc. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
57%
persze hogy az. én is elutasítanék egy harmincas, kopaszodó, szegényebb, pocakos 'férfit' aki még mindig az anyjáékkal lakik, mert egyszerűen én jobb vagyok ennél és több az elvárásom. mindenki annyit várjon el amennyit nyújtani tud. szerintem nem csak 30 éves korára illene egyébként, én huszonéves koromra is képes voltam erre, és még csak nem is anyuci meg apuci gazdagok. 22/l
2017. márc. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
53%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


... :"D


Csak nem a fent linkelt kérdés ihlette ezt is?

2017. márc. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha te így gondolod akkor sok értelme nincsen nekünk beleszólni.A te dolgod.

Mondjuk nekem a jogos-nem jogos dolgok nem itt kezdődnek.

2017. márc. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
70%

30 evesen szerintem ciki barkinek otthon elnie akinek nincs alapos oka ra. (Pl szulok betegek, ilyen esetben szinglikent boven lehet otthon elni, ha kapcsolata lesz akkor is egy darabig meg.)

Ha a toredeket keresi az egyik a masik fizetesenek es neki ez ilyen fix, tehat jobb se lesz, az szerintem sosem jo.

2017. márc. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 RoseTyler ***** válasza:
86%
Mindenki úgy válogat, ahogy akar. Magánügy.
2017. márc. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%
Párkapcsolatokban nincs olyan hogy "jogos". Mindenki úgy dönt ahogy akar, senki nem fogja (jó esetben) számon kérni.
2017. márc. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek szíve joga elutasítania bárkit, bármilyen okból. Mondjuk ez elég egyértelmű, szerintem...
2017. márc. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!