Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, ti kigúnyolnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti kigúnyolnátok egy lányt egy közösségben, ha bepróbálkozna nálatok, de ő nem tetszik nektek?

Figyelt kérdés

Tetszik egy srác ott, ahova edzeni járok. Régóta oda járok és ő is, kis közösség, mindenki ismer mindenkit. Félek, hogy ha nem is nyilvánosan de a hátam mögött már csak dicsekvés alapon is elmondaná pár embernek, hogy képzeljétek, xy randira hívott és pff hát mit képzel már.


Nem nézném ki belőle, de én alapvetően jóindulatú vagyok az emberekkel és emiatt párszor már kerültem kínos helyzetbe. Szeretném viszont megadni az esélyt, hátha bejövök neki. Ha nem, természetesen nem fogom többet zaklatni vagy ilyesmi, de nem szeretnék vicc tárgya lenni egy ártatlan próbálkozás miatt.


Szerintetek?


2017. márc. 28. 18:14
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Elég gyerekes és prosztó dolog lenne.
2017. márc. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Nem.
2017. márc. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát, az meglehetősen alpári dolog lenne. Ha bizonytalan vagy, hívd "semleges területre", ne konkrétan randira.
2017. márc. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Semleges területeken sokszor beszéltünk már, közös edzős talikon, stb mindig kedves és jófej volt, érdeklődő. Így nem hiszem, hogy ilyen gyerekes lenne, de nem tudnám biztosra mondani, hogy tetszek is neki vagy csak szimplán kedves volt. Ezért lennék egyértelmű.
2017. márc. 28. 18:17
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor viszont szerintem már lépett volna, ha érdekelnéd.
2017. márc. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem mivel szerencsére az inteligencia szintem is fejlődik, és ragadok le a 12 éves szintjén. :)
2017. márc. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én biztos nem tennék ilyet, amúgy nem tudom hogy egy ilyen szituáción mi kigúnyolni való lenne. De nem ismerjük az illetőt és intelligencia szintjét. Lehet inkább olyan szitut kellene teremtened, amelyben ő hívna randira és nem fordítva. Ha nem él a lehetőséggel, akkor nem érdekled valószínűleg...
2017. márc. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
És az pl mi lehetne?
2017. márc. 28. 18:28
 9/10 anonim ***** válasza:
Ilyet egy valamennyicske érzelmi intelligenciával rendelkező ember nem csinál,sem férfi sem nő. Esetleg éretlen tiniknél vagy gyerekenél előfordul az ilyesmi,de felnőtteknél remélhetőleg nem.
2017. márc. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem. Probálkozz nálam!
2017. márc. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!