Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők! Ha egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Ha egy pasi nagyon tetszik nektek, akkor kezdeményeztek? Ha esetleg az illető ezt magától nem teszi meg?

Figyelt kérdés
Például ha az illető meglehetősen zárkózott, és teszem azt, ezért nem kezdeményez.

2017. márc. 25. 09:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
En igen. Ebben nincs semmi :)
2017. márc. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
66%
Nem kezdeményeznek, ezt tapasztalat, mert az "milyen mááá!"...
2017. márc. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Én egy srácnak mondtam el (neten, mert személyesen féltem), hogy kedvelem, miután tök jól összebarátkoztunk, de ő csak barátilag kedvelt, úgyhogy sajnos nem lett semmi belőle.
2017. márc. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
26%

Nem kell kezdeményezni, jelzéseket kell adni és ha a pasinak bejövök úgyis lép.


A pasiknak általában az a nő kell akit után teperni kell. Tehát olyan helyzetet kell teremteni,hogy Ők tegyék meg az első lépést...még ha a mi jelzésünkre is :)

2017. márc. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

#2: mintha nőket kérdeztem volna.

#4: milyen jelzésekre gondolsz?

2017. márc. 25. 09:50
 6/18 anonim ***** válasza:
76%
Olyasmire gondol, hogy mosolygás, szemezés, "kelletés"
2017. márc. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
En bejeloltem FB-n a jelenlegi paromat es irtam neki valami kerdest a munkahelyevel kapcsolatban, mert kozel dolgoztunk egymashoz es csak latasbol ismertem. Utana mar o hivott talalkozni meg ilyenek, o csokolt meg eloszor, szoval reszemrol ennyi volt a kezdemenyezes, egy random kerdes :D
2017. márc. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
12%

Ha egy pasi nem kezdeményez az egy lúzer! Ha még ennyire sem képes, mégis mit vártok tőle?!

De persze a sok agyatlan nő kezdeményez, de észre nem venné egyik sem hogy az mennyire r...bancos!


A kérdés is idi0ta! Zárkózott pasi képtelen férfiként viselkedni! Mit látsz egy ilyenben? Mert hogy nem a valóságot hogy csak egy f.verő semmirekellő az is biztos!

2017. márc. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
#8: Te egy jó nagy barom vagy. Ezt nem akarnám tovább ragozni.
2017. márc. 25. 10:28
 10/18 anonim ***** válasza:
8 😂😂😂😂
2017. márc. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!