Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőben is létezik ilyen felfogá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőben is létezik ilyen felfogás, mint amit ez a férfi hozzászóló állít egy kérdésnél?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..



" "Jogos?" - Ez egy buta megfogalmazás. Az hogy te úgy érzed így kell csinálnod, más meg úgy hogy nem, az nem azt jelenti hogy egyikőtöknek muszáj hogy igaza legyen, a másiknak meg nem.


Bankban dolgozom nettó 300-ért és a barátnőm 24 éves, pultos-felszolgáló kb harmada ennyiért. Rohadtul nem érdekel a dolog. EGY NŐBEN PONT HOGY LEGUTOLSÓ KÖRBEN NÉZEM A PÉNZT, EGZISZTENCIÁT. Ez mindig is így volt. Fősulin és utána is ismerkedtem mindig szakmunkás végzettségű lányokkal is ugyanúgy, mint diplomásokkal.

(Amúgy ugyanakkor megértem hogy a nők jobban nézik az egzisztenciát. Pont azt érdemes felfognia mindenkinek, hogy a nők általában nem ugyanabban a sorrendben keresik a dolgokat a férfiakban, mint a férfiak a nőkben. Más a két nem és én ezt megértettem, elfogadtam.)


Csinos, kedves, aranyos, törődő, gondoskodó és látom hogy vannak anyai és fészekrakó ösztönei. Na ezek azok, amiért őt akarom a gyerekeim anyjának. Felőlem akár gyufaárus lány is lehetne.

32/F"


2017. márc. 28. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:
31%
Nem. A legtöbb nő hasonlókat állít magáról, de nincs olyan, akire tényleg igaz lenne. Az egzisztencia mindegyiküknek fontosabb, mint a személyiség.
2017. márc. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
12%

Nőben nincs ilyen, legalábbis ritka, mint a fehér holló.

Sok nő még magának is hazudik ezzel kapcsolatban, de ők ösztönösen az alfahímekre, a sikeres férfiakra buknak, minél sikeresebb egy férfi, annál vonzóbb, ez van beléjük programozva, ezzel nem tudnak mit csinálni. Manapság meg ki az alfahím, mitől lesz sikeres a férfi? Attól, hogy egzisztenciát képes teremteni. Minél magasabb színvonalú egzisztenciát épít maga körül, annál sikeresebb.

Persze most a sok álszent pitsa úgyis lepontoz majd, de ez az igazság, ez pofonegyszerű biológia és evolúció.

2017. márc. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, én. Bár teljesen más értékeket tartottam fontosnak, mint ez a hozzászóló, abban egyezünk, hogy huszadrangú volt számomra mindig is, hogy a másiknak mennyi pénze van vagy hogy mivel foglalkozik.
2017. márc. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!