Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A fiatal nők felfogása szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiatal nők felfogása szerint csak az az ideális pasi, aki vállalkozó/cégvezető?

Figyelt kérdés
Egy beosztott pasi automatikusan megy a lecsóba? A gyakorlatban nagyon úgy fest, hogy igy van, de amilyen kapitalista szövegeket lenyomnak itt is nők, azokból is az derül ki, hogy csak a vállalkozó pasi a jó "parti"... Mégis hol élnek a mai fiatal magyar nők?...

2016. nov. 12. 13:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Te hol elsz apukam? Akkor a magyar nok igen kis retegenek lenne pasija, ha a szerinted velt helyzet lenne a valos.
2016. nov. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%

"Mégis hol élnek a mai fiatal magyar nők?"


Dubajba

2016. nov. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%

Természetesen. Nézz körül, hogy a vállalkozókon kívül senkinek nincs csaja! Mindenki más magányos!


Feltéve, hogy a csaj alatt a 170 centis, 47 kilós, szilikoncicis mucikákat érted, akinek alap elvárás, hogy kocsit kap karácsonyra, és hétvégén 250 ezret elver a plázákban a pasija fizetéséből.


Tudod: valamit valamiért.

Esetleg próbálj meg olyan lányokkal ismerkedni, akiről nem ordít messziről, hogy luxusribi. Tudom, tudom: átlagos lányra nem áll fel.

2016. nov. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
27%
#GOLDDIGGER ALERT
2016. nov. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
19%
Egyértelműen igen! A férfi náluk ott kezdődik valahol az elnök-vezérigazgatói székben, havi 4-5 milliós haszonnal, 8 diplomával, 6 anyanyelvi szintű nyelvismerettel, nők közötti népszerűséggel, de azért közben extrém sportolói múlttal, per pillanat vagány hobbikkal, mindezt besűrítve napi 24 órába. Aztán a nők többsége sajnos be kell érje a nap 13-14 órájában gürcölő kis gyári melóssal, mert elnök-vezérigazgató nem terem minden fán. :( Ennek kompenzálásaként azért mégis bevállalják a kígyózó sort az elnök-vezérigazgatónál, aki minden, általa meglátogatott városban fenntart 2-3 "nőt". A mai nők azt hiszik, hogy a magyarországi fizetésekből kaliforniai luxusrezidenciát is fenn lehet tartani, miközben ők megkeresik a kis nyamvadt 150 ezer forintjukat, de a pasastól elvárják a minimum havi fél millás nettót. Szánom a nőket!
2016. nov. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%

Jaja, totál igaz, csakis a vezérigazgatóknak meg a vállalkozóknak van nője, 1M-es nettó fizetés alatt senki még szóba sem áll egy pasival, ha egy kicsit is csinos és fiatal. Nézz csak körül, hát látsz bárki olyat, aki nem az általad (vagy az egyik előttem válaszoló által) leírt kategóriába tartozik, és van egy szép fiatal, csinos nője? Nem létezik ilyen, ugye?


*feelthesarcasm


Na és TI hol éltek? Én nem is ISMEREK olyan embert, aki vállalkozó lenne vagy cégvezető, vagy akár csak egy kicsit is magasabb beosztásban lenne, mégis mindnek van egy csinos, fiatal felesége, sőt, gyereke is, én is fiatal, csinos lány vagyok, a párom egy startup kis cégnél dolgozik, de nem ám mint vállalkozó és tulajdonos, hanem sima alkalmazottként. Mégis, honnan ezek a hülye statisztikáitok?

2016. nov. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 omba ***** válasza:
80%

Én szegény vagyok, beosztott, meg minden rossz- aztán mégis velem él a világ legjobb nője. (Magyarországon)

Rossz körökben keresgélsz, ennyi.

2016. nov. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
9%

" Mégis hol élnek a mai fiatal magyar nők?..."


Agyukat kimosták a rengeteg amerikai filmek/sorozatok/zenék.+ média :-)



"Feltéve, hogy a csaj alatt a 170 centis, 47 kilós, szilikoncicis mucikákat érted, akinek alap elvárás, hogy kocsit kap karácsonyra, és hétvégén 250 ezret elver a plázákban a pasija fizetéséből."


Alacsony ronda kövér igénytelen lányok/nők is alap elvárjása: s1ggük alá drága kocsi, havi több száz ezer ft zsebpénz nekik, gazdag jóképű pasitól. :-)

2016. nov. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
58%

Olyan jo lenne ha csak egy relevans kerdest vagy cikket vagy riportot linkelnetek, ami ezt a temat jarja korul es titeket, olyan ferfiakat bizonyit, akik azt gondoljak hogy minden no a penzes pasasokra bukik.

Nekem nincsenek elvarasaim.. annyi volt, hogy ne anyuci nyakan logjon de ez nem ekvivalens azzal, hogy azt kerem, rozsadombi 3 emeletes medences villaja legyen. A baratommal alberletben elunk, kettonk fizetese kb egyutt 300-350 forint, nincs autonk, nem vezeto beosztasban dolgozik, de nem cserelnem le semmi penzert.

2016. nov. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
85%
Nem kéne túlkoros, magányos szűzként különféle önigazoló elméleteket gyártanotok otthon kockulás közben, inkább menjetek ki végre szocializálódni emberek közé.
2016. nov. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!