Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresés szempontjából...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresés szempontjából elveszett vagyok. Mi tévő legyek? 28/F

Figyelt kérdés

Régebben (kezdve általánostól) mindig érdeklődtek utánam a lányok, így mindig könnyű volt barátnőt találnom. Így volt ez az egyetemen is, ahol összeismerkedtem a volt menyasszonyommal. Szintén ő kezdeményezett. Több, mint 5 évet jártunk.


Sajnos szakítottunk. Ez kb 8 hónapja történt. Azóta viszont csak lesek, mint kezdő b. uzi a gőzfürdőben, mert nem tudom, hogy mit kell tennem. Most már nem vagyok lányok között, mint tanulmányaim alatt, így nem tudok megismerkedni új emberekkel.


Sikerült lakást vennem, így mostanában fogok költözni egy kb 30 ezres városba (a mostani lakhelyemhez képest metropolis), nem tudom, hogy ez fog a segíteni a problémámon.


Egyszerűen, ha látok is egy lányt, nem tudom, hogy kapcsolatban van-e és a kevés lányismerősöm miatt most már egy lány sem kezdeményez nálam. Ami rendben is lenne, ha ez nekem nem lenne egy teljesen új szituáció, amivel nem tudok mit kezdeni. Ilyen téren kvázi teljesen szűz vagyok :)


Mi a fenét és hogyan csináljam? Az is gond, hogy (mint már sokszor említettem) kevés lánnyal találkozom, így ebből a kevésből szinte alig tetszik valaki. Aki tetszik az persze hallani sem akar rólam :)


Bulizni keveset járok, sajnos nehéz összehozni a többiekkel. Neten nem fogok társat keresni az tuti, úgyhogy teljesen el vagyok veszve.


Segítsetek légyszi! :) :)


2017. márc. 28. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
hogy segítsünk? ajánljuk fel a húgunkat, csajunkat? mert ha csak annyit mondunk hajrá ismerkedj mégtöbb helyen mégtöbb nőt leszólítva azzal nem sokra mennél....meg mit érdekel hogy kapcsolatban van e? a te korodban az "elmegy" kaliberű csajok zöme is kapcsolatban van, mit gondolsz a bombanők hány százaléka éli magányosan mindennapjait?
2017. márc. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva szerintem most még feldolgoznod kéne ezt az egész elmúlt ügyet. Ráérsz ezen agyalni akkor, amikor már vágysz is rá, hogy legyen valakid. 8 hónap után nem hiszem, hogy már ilyet érzel.
2017. márc. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazad van, utolsó....
2017. márc. 29. 07:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Keress valami társas hobbit, először csak beszélgess, barátkozz, mérd fel a terepet. Igyekezz minél többféle, színes társaságba bekerülni. Ezen nem hétvégi bulizást értek, hanem pl. önkénteskedés, ételosztás, állatmenhely, mittudomén. Ahol mélyebb emberi kapcsolatok is kibontakoznak. Egy idő után fel fogod találni magad, de az nem most lesz, mondtam.
2017. márc. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Hát ha elköltözöm, akkor próbálok valahogy közösségbe kerülni, mert tudom, hogy ez lenne a kulcs. Persze ez sem lesz könnyű azért.
2017. márc. 29. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!