Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek ilyen? Kiábrándulás egy hosszabb idő utáni újbóli felbukkanás során?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy tinédzser korotokban nagyon tetszett nektek valaki. Aztán az élet elsodort titeket egymás mellől, és kb. 10-15 év(lényegtelen, egy huzamosabb időszak) után úgy alakult, hogy újra láttátok - és borzasztó kiábrándulást okozott. Már nemcsak hogy nem tetszik nektek, de egyenesen taszít. Pl.: lecsúszott, lezüllött, iszik, dohányzik, esetleg drogozik, meghízott, túlságosan lefogyott, igénytelen lett, rossz irányba változott a személyisége, stb...


Járt már valaki így, hogy az egykor bálványozott személy egy hosszabb idő utáni újbóli felbukkanásakor már inkább szánalmat kelt? Milyen érzés volt ezt feldolgozni, hogy éltétek ezt meg?



2017. márc. 30. 09:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Akad a múltamban ilyen,és hát jujjj...áldom az esezem, amiért anno nem jöttünk össze
2017. márc. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az evek soran mindenki valtozik. Amiket felsoroltal azok alol talan kivetelt ha pl kicsit meghizik valaki, vagy epp lefogy ez megesik tobbeknel. Az ivas drogozas tenyleg kiabrandito es az igenytelenseg is.En is felszedtem par kilot miota boldog kapcsolatban elek es mar hol erdekelne az hogy exek mit gondolnak rolam. Volt egy baratnom aki jol nezett ki,mondjuk a feje nem eppen,kesobb az elviselhetetlen szemelyisege miatt nagyon kiabrandultam belole es mar undorodtam is tole.Ha ot meglatnam akarhogy nezne ki akkor is taszitana.
2017. márc. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!