Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Havi nettó 400 ezer Budapesten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Havi nettó 400 ezer Budapesten milyen fizetésnek számít?

Figyelt kérdés

Gyakran olvasni, hogy a a fővárosi nők nagyon érzékenyek a pasi fizetésére. Eddig tizenéves barátnőim voltak, akiket nem nagyon érdekelt az anyagi helyzetem.

Mire számítsak?


2017. márc. 30. 16:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ezért napi hány órát dolgozol? Ha nyolcat, vagy annál kevesebbet, akkor jó, de nem kiemelkedő. Ha 10et, akkor elmegy. Ha 12t akkor már nem jó.
2017. márc. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 EmiEmii ***** válasza:

Én azzal már nagyon elégedett lennék saját magam számára:) Ha a párom is keresne kb annyit, már nyugodt életünk lehetne.


De még csak most fejezem be a közgáz alapszakot, szóval ez a jövő zenéje.

2017. márc. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ez már elég jó. Ezzel ugyan nem vonzod be az aranyásókat, viszont nem is kell szűkölködnötök vagy bármi, nyugodtan lehet ilyen fizura alapozni gyereket, lakásvásárlást, évenkénti nyaralást (főleg, ha hozzá tesszük a nő fizetését is).


Szerintem emiatt nem sok hátrányos élmény érhet.

2017. márc. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
De szeretnék ennyi pénzt keresni...pedig van diplomám és nyelvvizsgám. Megtudhatom mit csinálsz és milyen végzettséggel?Irigyellek kicsit.
2017. márc. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

#14


Nyilvánvalóan IT területen dolgozik, mással nem lehet ennyit keresni. De az IT szakmán belül ennyihez elég csak egy közepes szakembernek lenni, lehet még sokkal többet is ha már vezető programozó vagy senior fejlesztő valaki. Ezért mondtam, hogy ez csak egy közepes fizetés.

2017. márc. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Jaja, szoftverfejlesztésben elég jól lehet szakítani. Pályakezdő fizu nettó 250-300, pár év után már megvan a 350-400, 8-10 év tapasztalattal meg már lehet húzni 6-700 körüli nettókat.
2017. márc. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell IT területen dolgoznod ilyen fizetésért. Gyógyszeripar, autóipar, stb Mérnök, műszakvezető ( érettségi + szakma ) és még sok más terület.
2017. márc. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!