Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Jelenleg hány olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Jelenleg hány olyan alacsony kora huszonéves (20-25) pasit ismertek, akik jelenleg legalább fél éve tartó párkapcsolatban vannak?

Figyelt kérdés

Ugye mindenki hangoztatja, hogy az alacsony pasik között is rengeteg ember van párkapcsolatban, de én valahogy nagyon nem így látom. Azt veszem észre, hogy az alacsony ismerőseim túlnyomó többségének már hosszú ideje nincs barátnője vagy jelenleg is szűz. Tudom, hogy simán tudnátok kamuzni, de azért bízok még az őszinteségetekben, már csak abban a reményben, hogy azért semmi hasznotok nem származik egy anonim oldalon ferdíteni a valóságon. Nem sajnáltatni akarom magamat (akármennyire is furcsán hangzik a sok sírós gyk kommentelős tapasztalat ellenére), csupán tényleg az arányokra vagyok kíváncsi, illetve arra, hogy ennek tudatában mennyire van hendikepem a társkeresésben ezen a téren. Szóval őszintén mondjátok meg az igazságot!

Ja és kort is írjatok. Előre is köszi.



2017. márc. 30. 20:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mi számít alacsonynak?
2017. márc. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
63%
te vagy a 158 centis?
2017. márc. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
31%

Én 173 cm vagyok. Sosem volt még barátnőm, mert minden nőtől csak az elutasítást kaptam a magasságom miatt. Szexuális együttlét is csak 35-40 éves nőkkel volt, sokuk kimondottan jóképűnek mondott már az elején minden utalás nélkül, később lett csak belőle szeretkezés.


Munkahelyen is az osztályon van 6 lány. Többségül velem egy magas vagy alacsonyabb. Odáig vannak az igazgatónkért, aki 185 magas, osztályvezetőnk egy magas velem, rá csak annyi volt a megjegyzése egyikőjüknek egyszer az ebédlőben, hogy: "Kis nyamvadt hobbit, de legalább van pénze... kár hogy már foglalt!


Szóval kb. minden élettapasztalatom alapján azt mondom: egy magamfajta alacsony pasinak csak két esélye van:

1. milliomos családba születsz, és tele vagy lével, vagy van tőkéd belevágni valami komolyabb vállalkozásba, hogy pénz keress

2. beéred az egyébként gyönyörű, 35-40 éves kiéhezett nőkkel, és lemondasz a párkapcsolatról


28/F

2017. márc. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
40 biztos
2017. márc. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
57%
Igen :) a párom 165 magas és már 2 és fél éve együtt vagyunk és abból 2 éve házasok, baba is van :) nem lehetetlen semmi
2017. márc. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%
En eleve nem ismerek alacsony ferfiakat :D A parom 175, szerintem ez mar nem alacsony, az osszes tobbi sracismerosom minimum ilyen magas.
2017. márc. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
56%

"Én 173 cm vagyok. Sosem volt még barátnőm, mert minden nőtől csak az elutasítást kaptam a magasságom miatt. Szexuális együttlét is csak 35-40 éves nőkkel volt, sokuk kimondottan jóképűnek mondott már az elején minden utalás nélkül, később lett csak belőle szeretkezés.


Munkahelyen is az osztályon van 6 lány. Többségül velem egy magas vagy alacsonyabb. Odáig vannak az igazgatónkért, aki 185 magas, osztályvezetőnk egy magas velem, rá csak annyi volt a megjegyzése egyikőjüknek egyszer az ebédlőben, hogy: "Kis nyamvadt hobbit, de legalább van pénze... kár hogy már foglalt!


Szóval kb. minden élettapasztalatom alapján azt mondom: egy magamfajta alacsony pasinak csak két esélye van:

1. milliomos családba születsz, és tele vagy lével, vagy van tőkéd belevágni valami komolyabb vállalkozásba, hogy pénz keress

2. beéred az egyébként gyönyörű, 35-40 éves kiéhezett nőkkel, és lemondasz a párkapcsolatról


28/F"



max álmodba bacol te 40 es nőkkel te szűz looser

2017. márc. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha minimum 165 centi vagy, vagy magasabb, akkor fejezd be az önsajnáltatást, nem a magasságod miatt nincs barátnőd, bár nyilván könnyű arra fogni...

Ha 160 centi körül vagy, vagy alacsonyabb, akkor valóban nem lehet könnyű.

2017. márc. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
170 vagyok. Mondjuk a hatos kommentelő rávilágított a lényegre és a válaszát is elég reálisnak, reprezentatívnak tartom. Szóval még alacsony pasikat sem ismer (minő véletlen, ugye -_-), nemhogy járna velük. Azt hiszem nem kell feltennem azt a költői kérdést, hogy ennek mégis mi lehet az oka.
2017. márc. 30. 21:12
 10/17 anonim ***** válasza:
73%

Most igy csak 1 jut eszembe. De talan azert mert csak magas ferfiakkal vagyok korul veve , vagy csak nekem mindenki az( a 163 cm-hez).

Amugy volt egy nalam alacsonyabb srac meg 18 tajekan(160 korul lehetett) akibe halalosan szerelmes voltam 3 evig. En vele barmikor osszejottem volna, annyira tetszett es rohadtul nem erdekelt a magassaga.

2017. márc. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!