Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Alacsony férfiak! Ti hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony férfiak! Ti hogyan dolgoztátok fel huszonéves korotokra, hogy nem lehet szép feleségetek/barátnőtök?

Figyelt kérdés

Én most vagyok 25, mérnök diplomával és sajnos a munkába menekültem a párkapcsolati csalódások miatt. Intelligens és nyitott vagyok (arcra átlagnál kicsit jóképűbb is, legalábbis a visszajelzések alapján), persze ez mit sem jelent, ha az ember alacsony (169 vagyok) és nem találja meg a boldogságot azzal akihez nem igazán vonzódik. Eddig két komolyabbnak nevezhető kapcsolatom volt (meg rengeteg csalódás), mindkét barátnőm az a kategória, amely ehhez hasonló fintorgó diplomatikus válaszokat váltott ki a kollégákból/ismerősökből: "Hát, kedves barátnőd van, biztosan kedvelitek egymást."

Ami a leginkább elkeserítő, hogy nagyon sok kollégám van, akinek úgy van csinos/szép felesége vagy élettársa, hogy arcra egyértelműen csúnyább, mint én, de láthatóan magasabb. Ez volt az én mondanivalóm, de én arra vagyok inkább kíváncsi, hogy ti miként élitek/töltitek a napjaitokat azzal a tudattal, hogy még az értelmes alacsonyabb nők is ösztönből inkább magasabb férfira vágynak. NŐK is válaszolhatnak nyugodtan, kíváncsi lennék az őszinte véleményeikre, amiből nem sokat hallottam eddig, csak ostoba közhelyeket és ködösítéseket.



2015. okt. 28. 18:26
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
93%

Haver, teljes jóindulattal mondom, hogy neked a füleid között van a problémád...


24/F

2015. okt. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
És mennyit próbálkoztál szép nőknél?
2015. okt. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
83%

Egyszer felraktam egy olyan kérdést, hogy külsőre mi a legfontosabb a nőknek a férfiakban, és a legtöbben az arcot rakták elsőnek, aztán a magasságot, végül a fizikumot.


Szóval ha tényleg jóképű vagy, akkor még nincs semmi veszve.

2015. okt. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Én alacsony nőként (158cm) imádom az alacsony pasikat. Nálam ez kifejezetten előny. Nem ismerkedési szándékkal mondom, van barátom. De fogadjátok el, hogy a nőknek is különböző az ízlésük.
2015. okt. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
61%
Te nagyon hülye vagy már bocs :D Nálunk az egyik főnök alacsony, kb. 162-164 cm (egymagas lehet velem) jóképű, ragyogó kék szemekkel, és olyan jó nő a felesége, hogy csak álmodhatsz róla. Szőke, ő is kék szemű, vékony, nagyon jó csaj. És már van egy gyönyörű szőke kislányuk is.
2015. okt. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
Elsővel kell egyet értenem. Bocsika
2015. okt. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
50%

A legtöbb nő valóban magasabb pasira vágyik.

De szerencsére vannak kevésbé felszínes nők is akiknek nem ez a legfontosabb.Hanem az embert látják meg benned!

Előbb-utóbb biztos jön az igazi.Főleg ha jóképű srác vagy.

Én is hasonló magas vagyok.Több barátnőm is volt aki pár centivel magasabb volt nálam.Mégsem volt semmi jelentősége.

Vízszintesen mindenki egyforma magas :)

F40+

2015. okt. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
81%

Egyik alacsony, szemüveges, vékony, kis mitugrász, nem izmos, nem vagyonos pasi ismerősöm idén nősült, igencsak szép nő a felesége.

Tudom, úgysem hiszed el, mert nem szoktátok, de azért leírtam. :-)

2015. okt. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
96%
Azért még valamit itt bekérdeznék. Ha neked bejöttek azok a lányok, akikkel komolyabb kapcsolatod volt, akkor ki a francot érdekel, hogy az ismerősök/kollégák mit mondtak rá? Ha meg nem jöttek be, mi az istenért jöttél össze velük?
2015. okt. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
Én 186centi vagyok add oda a diplomád nekem-)
2015. okt. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!