Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van esélyem nála? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem nála? Hogyan kelthetném fel az érdeklődését?

Figyelt kérdés
Van egy nő, aki valami elképesztően megfogott a jellemével. Mindemellett gyönyörű is. Intelligens, humoros, kedves és még hosszasan sorolhatnám. Odáig vagyok érte. Viszont idősebb nálam. Hogy egészen pontos legyek, ő 32, én 24. Sajnos elég ritkán találkozunk, pedig imádok vele lenni. Mit tehetek, hogy komolyan érdeklődjön irántam, esetleg ha elhivom randira, hogyan tegyem?

2017. márc. 31. 09:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne tarts tőle... Nem tudom milyen régóta ismered őt, de azt írtad, hogy kedves és intelligens stb. Felnőtt nő(legalább is a kora alapján. Vélhetően nem egy bunkó :D Tehát egész biztosan nem fog elküldeni melegebb éghajlatra ha bevallod neki hogy szeretnél vele jobban megismerkedni,és örülnél neki, ha elfogadná a meghívásod, valamikor szeretnél vele találkozni és beszélgetni, annak ellenére, hogy van némi korkülönbség köztetek. De ez nem érdekel... Közöld vele, hogy te nem fogsz rá haragudni, ha elutasít is. De az is lehet, hogy bele megy a dologba és megpróbáljátok, hátha összejön, alakul valami köztetek... Szerintem csak úgy érheted el, hogy komolyabban érdeklődjön irántad (ha eddig még úgy vetted észre hogy nem teszi ezt), ha kimutatod és elmondod, vagy leírod azt, hogy jelenleg hogyan is érzel iránta. pl. írj neki üzenetet, mutasd ki,hogy ő mennyire tetszik neked, légy vele kedves meg ilyenek, vehetsz neki valami apróságot is, a gesztus a lényeg. Lehet nem is gondolja, hogy neked komolyak a szándékaid vele, nem csak szórakozni akarsz vele. Egyébként lehet ő sem közömbös irántad.
2017. márc. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Január eleje óta ismerem. A cégen belül ahol dolgozom két osztály között vagyunk konzultánsok. Sajnos mindössze két hetente találkozunk 3-4 órára, amíg Megbeszéljük amivel megbízták minket, illetve beszélgetünk egymás hétköznapjairól, hobbijairol stb. Kipróbálom amit írtál és Megpróbálom éreztetni vele, hogy mit érzek. Remélem veszi majd a lapot. Nem tudom, én mennyire érdeklem őt, mivel természetéből fakadóan kedves, de remélem összejön majd valami kettőnk között, mert ha van nő akit nem akarok elszalasztani, akkor az ő.
2017. ápr. 1. 12:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne csinálj semmit.


Ha ő keresi a társaságod feltűnően akkor bejösz neki. Ha viszont te szaladsz utána akkor pincsi vagy és nem is kölcsönön az érdeklődés.

2017. ápr. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Keresi a társaságom, mert van amikor miatta maradunk tovább a kelleténél. De ettől Függetlenül lehet, hogy csak barátként gondolom rám. Az, hogy keresi a társaságom, nem kérdés, de kérdés, higy ugyanazért-e mint én?!
2017. ápr. 3. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!