Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Évek óta szerelmes vagyok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évek óta szerelmes vagyok egy külföldi csajba, akinek viszont magánrepülös pasi kéne. Rendszeresen átverik, ami rosszul esik. Észhez fog térni valaha?

Figyelt kérdés

Már 6 éve vagyok szerelmes belé, lengyel csaj, oda járok munka miatt. Nagyon jóban vagyunk, sajnos mindig meg kell hallgatnom hogyan használták ki. Az elején úgy éreztem külsöleg bejöhetek neki, de aztán barátság lett. Soha nem hátráltatom, nem avatkozom a pasi ügyeibe. Csak nagyon rosszul esik amikor átverik vagy a fülem hallatára mondják hogy mit fognak vele csinálni, aztán kidobják. Volt hogy figyelmeztettem, de féltékenységnek vette ezért inkább nem mondok ilyet neki azóta. Luxuscégeknek dolgozik hostessként, valóban dúsgazdag emberek között szokott lenni. Bejárta már a világot, sokszor ült magánrepülön, luxus sportkocsikban. Amúgy nem fizetik agyon ehhez képest.

Ezekkel a gazdagokkal akarna összejönni de mivel alacsonyabb és nem a topmodell kategória, plusz már 30 éves, az ilyenek nem szedik fel barátnönek meg kitartottnak se (45 felettivel nem állna össze) Nem kválkodik, kapcsolatot akarna.


Barátnöi szerint tetszem neki, de nem kockáztatná a jó barátságunkat azzal hogy megpróbáljuk. Ha mégse jönne be neki az egyszerübb élet hosszútávon akkor vége lenne a kapcsolatunknak. Rendes, kedves csaj amúgy, csak elbolondította a média meg a környezete. Ha kettesben vagyunk tök más mint társaságban. Akkor sznob. Barátnöi szerint gyereket akarna, sokszor sír miatta.


Hogyan lehet észheztéríteni? Mit tudnék én tenni hogy segítsek neki? A célom nem az hogy mindenképpen velem jöjjön össze! Csak jó lenne ha észhez térne! Egy kis lengyel faluban nött fel, ahhoz képest nem kéne álomvilágban élnie. Valószinüleg pont a szegénység miatt lett ilyen.


30 évesen telik az idö, mire számít? Egyedül akar maradni ha nem jön egy milliárdos?


2017. márc. 31. 09:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
soha,a jómódról nem tudna lemondani,csak ideig óráig viselné a csóróságot.
2017. márc. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen érthető, hisz én is csak olyan barátnőt szeretnék, akinek minimum Boeing 747-e van.


Viccet félretéve pedig, addig próbálkozik amíg nem talál olyat ami megfelel neki, aztán ha nem jött be akkor feltehetően majd alább adja, ha úgy érzi, hogy itt az ideje. Ez a te helyzeteden nem változtat semmit, az viszont tény.

2017. márc. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%

Kutyabol nem lesz szalonna.

Ha o maga nem akarja belatni, hogy rossz uton halad, akkor te az istenert se fogod tudni megvaltoztatni.

Ez van. Fogadd el es ebredj fel inkabb TE az alomvilagbol, o nem lesz soha otthon csucsulo anyuka, se takaros haziasszony.

2017. márc. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
En is ismerek nem egy ilyen csajt. A kozossegi media teszi ezt az emberekkel foleg a fiatalabbak, ok mar teljesen meg vannak reccsenve agyilag. En neha nem tudom komolyan gondoljak e amit mondanak vagy csak viccelnek, de sokan penzert mindenre hajlandoak. Abbol is viszont csak mas emberek velemenyet "vennek meg", elvegre nem igaz letszukseglet mondjuk egy bentley vagy egy 10 szobas villa. Nyilvan kell a penz hogy kenyelmesen biztonsagban eljunk es azt csinalhassuk amit szeretnenk. Viszont ez egy szint utan mar csak felesleg, a villogasrol a statuszrol meg masok velemenyerol szol. Ez olyan mint amikor egy audi vagy bmw all a panelhaz parkolojaban
2017. márc. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
És te észhez fogsz térni valaha? :D
2017. márc. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nekem is észhez kéne térnem, de hiába nem hiszitek ha kettesben vagyunk igenis feleség-típus. De belátom hogy nem fog ilyen lenni 0-24-ben.


Nem él luxusban ez a vicc! Csak a munkája során! Ahol adnak nekik luxusszállást, enni-inni, promociós ajándékokat (ruha, táska stb)

Ha hazamegy semmi luxus nincs ott kb nem tud eljárni menő éttermekbe csak ha elhívják.

2017. ápr. 3. 13:14
 7/7 Savao válasza:
Azóta mi lett? Pucolja a krumplit?
2021. jan. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!