Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Lányok! Ha szerelmeteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Lányok! Ha szerelmeteket kitoloncolnák mert igazából külföldi, követnétek mindent hátrahagyva egy idegen országba?

Figyelt kérdés

Nincs valóságalapja az én kérdésemnek, legalább is részemről de kíváncsi vagyok a véleményetekre.

Ott hagynátok mindent hogy vele lehessetek?



2013. okt. 18. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:
igen.. miért is ne ?
2013. okt. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Inkább összeköltöznék vele, és mint élettársat nem toloncolják ki.


Ha őt Mo-ról visszatoloncolják valahová, akkor az még kis hazánknál is tuti rosszabb hely, oda meg nem vágyok. Pl Albániában élni. Vagy Egyenlítői Guineában.


Nem láttam még Svájcból, vagy Norvégiából idemenekült embert.

2013. okt. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva az függ attól is, hogy mennyire mély az a szerelem. Szerintem ha nem is egyből, de amint lenne rá lehetőség, akkor igen. Persze erre csak akkor és ott tudnék pontos választ adni.
2013. okt. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy amit most mondok lovagiatlannak fog tűnni, de NEM létezik olyan lány, aki miatt elhagynám Erdélyt.

23F

2013. okt. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ok nélkül, komoly ok nélkül úgy tudom nem toloncolnak ki senkit, vagyis nem, nem mennék vele.

Ha bármi más miatt megy el, pl lejárt a munkaszerződése, és nem talál mást, vagy áthelyezik, vagy kapott egy jobb lehetőséget, akkor viszont igen. Főleg ha van esélyem, hogy én is el tudjak helyezkedni, de ezt azonnal el kéne kezdeni, még mielőtt elindulunk (ha van rá idő). Ha igazán szeretném, akkor mennék.

28n

2013. okt. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
attól függ. ha évek óta kapcsolatban vagyunk, akkor mennék vele, de nagyon nehezen. fájna a szívem a családomat, barátaimat itthagyni. de ha pár hónapja ismerem, akkor biztosan nem mennék ki vele.
2013. okt. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha okkal toloncolták ki akkor tuti nem
2013. okt. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van az a szerelem, amiért még a szibériai tundrába is követném az illetőt. Logikusan azt mondanám, hogy nyilván nem hagynék itt mindent, de a szerelem mellőz mindent...
2013. okt. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!