Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az átlagnál csendesebb, visszahúzódóbb férfiaknak miért nincs soha barátnője?

Figyelt kérdés
Legalábbis nekem nincs, és még nem hallottam soha olyanról, hogy egy ilyen pasinak lett volna párja.

2017. ápr. 1. 08:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Azért, mert még mindig a férfi dolga a kezdeményezés és az, hogy vállalja a kezdeti pofonokat!


Ha nem értesz vele egyet, nem hiszed ezt el, akkor nem lesz barátnőd.. max ha valami csoda folytán fölszed egy csaj.. de akiről te álmodsz.. aki után neked csorog a nyálad, az csak álom kategória lesz a számodra!

2017. ápr. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
90%

Barátom eléggé introvertált személyiség, én valahol az intro- és extrovertáltság határán mozgok szerintem. Ennek ellenére csak összejöttünk:)

És előttem is volt jó pár barátnője. Szóval a "soha" megdőlt:P

2017. ápr. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!