Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha az életben a nők mindig ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az életben a nők mindig ki vannak akadva a bunkó viselkedésen, akkor miért terjedt el, hogy a nők szeretik a bunkó pasikat?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy a bunkó stílusú közeledés bármely nőnek is bejöjjön, sőt, az ilyen attitűd mindig taszítja is a nőket - a normális, igazi nőket, teszem hozzá.


Ehhez képest elterjedt az, hogy a bunkózás nyerő a nőknél, és a neten sok olyan cikk van, ahol tahó viselkedésre buzdítják a csajozás terén szerencsétlen fiúkat, férfiakat. Sok olyat is lehet olvasni, hogy a rendes pasi megunta a számtalan kudarcélményt, bunkó stílusra váltott, és azóta népszerű a nők körében.


Mi az oka ennek az ellentmondásnak? Kinek mi a véleménye erről?



2017. ápr. 1. 09:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
11%

Hát mert ha nem vagyok bunkó, akkor elvárnám, hogy a partner se legyen az. De mivel általában nincs értelmes nő, így egyik sem jönne be.

Ha bunkó lennék, megengedhetném, hogy ő is hülye legyen. Mert akkor lennénk egy szinten. Persze én már nem tudom megjátszani ezt a bunkóságot, mert számomra visszalépés lenne.

2017. ápr. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
Ezt csak a nőknél sikertelen balekok terjesztik. Én is sikertelen vagyok, meg tudnám is, hogy mit hogyan kell, csak én egy lánynak sem kellek. Gyakran mondják, hogy mindenkinek megvan a maga párja, na nekem nincs. De ezért nem leszek bunkó, nőgyűlölő. Ha meg szexelni akarok, ott a fizetős dolog....
2017. ápr. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

Pedig tök egyszerű: minden csúnya pasi értékes belsővel rendelkezik. És természetesen minden helyes pasi bunkó, hűtlen, stb. Mindegyik, kivétel nélkül!

A csajoknak pedig ez kell: a jóképű bunkó.

Szegény, csúnya, de rendes (és nőgyűlölő) srácok meg azért nem kellenek senkinek, mert túl kedvesek.

2017. ápr. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Mi közöd Tőle ***** válasza:
48%

Na igen. A tini lányok összekeverik a bunkóságot a határozottsággal, dominanciával. Illetve hamarabb tűzbe jön minden nő egy férfias sráctól aki bunkó, mint egy kis esetlen, tutyimutyi, túl jó fiútól.


Igazából a legjobb ha férfias, határozott, intelligens az ember. Ez a stílus nagyon sok nőnek bejön. :)

2017. ápr. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
18%

Bunkónak pontosan olyan bunkó a párja amilyen szinten bunkó a bunkó!


Szívesen .

2017. ápr. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%

Ha gyorsan kell nő, szimplán egy szabály van:

Ne legyél túl okos, se túl hülye. Légy átlagos, mert abban a tartományban van a legtöbb elérhető nő.

Egész életemben azt vallottam, hogy az önfejlesztés egy jó dolog. Most is azt vallom és próbálok mindig mindenben még tovább fejlődni.

Ugyanakkor emiatt nem lesz nekem kb soha sem normális kapcsolatom, mert egy nő sincs, aki ugyanígy gondolkodna és több tudna lenni egy átlagosan "jól" gondolkodó embertől.

2017. ápr. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
45%
Pénz, pénz, pénz...
2017. ápr. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%

Én csak az előző párom általi tapasztakatokból tudok meríteni.

Nem bunkó volt, inkább szarkasztikus, sok kétértelmű dolgot mondott, mindehhez hozzájött az akcentusa, és a hangja ( brit volt) elkezdtem nagy mértékben vonzódni hozzá.

Velem nem konkrétan bunkó volt, az elején inkább nem törődöm de mélyen belül ez is vonzott, a titokzatossága.Persze ehhez hihetetlen magas intelligencia is társult.

Mindenkinek más jön be, még ilyen fiúval nem találkozott, csak elképzelni próbálja, higyjétek el nem lehet, plusz ennek is van millió fajtája.

L

2017. ápr. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%

Én nőként erre 2 okot is látok. Az egyik, hogy általában az alapból éretlen, alacsony érzelmi intelligenciával rendelkező pasik addig teszik a szépet, megjátsszák magukat, amíg meg nem kapják a lányt. Aztán amint ráunnak, előjön az igazi bunkó énjük (lesz*rás, megcsalás, lenézés, hátba szúrás stb). Persze ehhez olyan lány is kell, egy magabiztos, határozott csaj könnyebben kiszűri a defektes férfiakat és kisebb eséllyel használják ki.

A másik ok, az hogy van abban valami, hogy a kedvességet tutyimutyisággal párosítjuk tudat alatt. Párom mesélte, hogy csinált egy ilyen kísérletet anno, amikor szingli volt, hogy szórakozóhelyen a szokásos "csinos vagy, meghívhatlak valamire?" szöveggel próbálkozott, akkor szinte csak elutasítást kapott. Sokszor levegőnek is nézték. Viszont amikor "véletlenül" nekiment a lánynak és kicsit meglökte a vállát, majd egy "hogy nézel már ki" beszólással elment mellette, a lány magától ment utána kérdezősködni és magyarázkodni hogy "de mi a baj velem?". Abból pedig jött a beszélgetés, ismerkedés, mert alapból viszont a párom egy aranyos srác.

2017. ápr. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
64%

A dolog fordítva működik, a nők nem tapló férfiakra izgulnak, hanem a jól kinéző/pénzes férfiakra, azok meg megtapasztalják, hogy bárhogyan is bánnak a nőkkel, azok ígyis-úgyis tapadnak rájuk, rohannak utánuk.


A férfitársaimnak azt kell megérteniük, hogy a nők tökéletesen immunisak a kedvességre, az az utolso dolog, ami szexuálisan felizgatja őket. Ha egy amúgy vonzó férfi még kedves is, az nyilván örömteli számukra, de önmagában a kedvesség pontosan nulla értékkel bír a nők szemében, sőt inkább visszatetsző, ha nem egy vonzó férfitől jön.

2017. ápr. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!