Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy ismerkednek a mai fiatalo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerkednek a mai fiatalok? 34F

Figyelt kérdés

Ugye a 2000-es években úgy működött a dolog, hogy a férfiak jól berúgtak és a diszkóban lányról lányra másztak és a végén csak horogra akadt egy akivel vagy egyéjszakás kaland lett a vége vagy a csaj tartotta magát és ismerkedés, komoly kapcsolat lett a vége. Én is így ismertem meg a feleségemet, részegen nyáron Balatonon Ibolya diszkó előtt szólítottam meg. Persze még azt sem engedte hogy megfogjam a fenekét, de nagyon közvetlenül lehetett ismerkedni akkortájt.

Most hétvégén egy nyugati megyei városban legénybúcsút tartottunk és betértünk több neves szórakozóhelyre is, viszont megdöbbenve tapasztaltam hogy mindenki teljesen passzív. Akik táncoltak, teljesen maguknak táncoltak, senki sem ismerkedett a táncparketten. Az emberek nagy része meg a pultnál vagy az asztaloknál ült, ivott és beszélgetett. Sokan meg csak a mobiljukat nyomkodták. Mindenki csak a maga társaságában volt, senki nem ismerkedett vagy csajozott.


2017. ápr. 3. 10:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát ez engem is érdekelne:)

Azt nem tudom, hogy ismerkednek, de szerintem a passzivitást a mobil meg az internet okozza. A közösségi oldalakon már elég jó társasági életet lehet élni, sőt szinte mindenkiről mindenféle információt be is lehet gyűjteni. Amikor ez még nem így volt akkor a fiúknak muszáj volt élőben nyomulni a lányokra:)

39/N.

2017. ápr. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Higgyétek el, rohadtul nem akarjátok tudni. :D

30/f

2017. ápr. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
En 19 vagyok, hat eleg korcs ez a vilag. Nem olyan konnyu ez manapsag mar, legalabbis amit edesapam meselt, eg es foldnek tunik. Valoban ha valaki elmegy bulizni, tarsasaggal peldaul, eddigi tapasztalataim, hogy nem annyira veszik jo neven ha csak ugy oda csapodik egy idegen, foleg ha "kanok" is vannak. De meg mas kozegben sem egyszeru, nagyon felszines a mai vilag, az emberek masodperc toredeke alatt eldontik bejossz e nekik es utana csinalhatsz barmit, meg vagy love. A lanyoknak fogalmuk sincs mit akarnak, ha normalisan udvarol valaki beijednek, a fiuk meg nagykepuek a ferfiassag szoges ellentete jellemzo rajuk. Bar sajnos azt vettem eszre ennek meg sikere is van..mar nincsenek szerelmes lassu szamok, a diszkokban ami kicsit rasegit a meghitt hangulatra, csak pial mindenki a maga tarsasagaban, aztan ha ott van lany abbol lehet talan valami. Persze ezek az en tapasztalataim es nem torvenyszeruek, de a "regebbi" generacio torteneteibol azt vontam le, hogy akkor azert sokkal kedvesebben viszonyultak egymashoz az emberek, en esetemben a lanyok hozzam. Az intelligencia, jo modor, tisztelet mint ertek eltunoben van sajnos. Persze ez az altalanos megallapitasom, mindig vannak kivetelek. De egyebkent az ismerkedes, ha az online teret nem nezzuk, kb ugyanugy folyik, csak mar nehezebb.
2017. ápr. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
52%
A disco-ban csak rámenősek tudnak csajozni. Én nem tudok. Már voltam disco-ban és ott az volt, hogy volt egy csomó csaj bandába verődve, mint a cigányok, akik közül, amikor leszólítottam egyet az kiröhögött engem a barátnőivel együtt, utána meg odébb mentek, direkt messzebb mentek tőlem, így hozva tudomásomra, hogy rondának tartanak és takarodjak már a közelükből. Továbbá voltak srácok, nálam rámenősebbek, jóképűek, akik nem olyan gátlásosan közelednek a nőkhöz, mint én és volt aki pár perc ismerkedés után már a csaj s.e.g.g.é.t markolászta a táncparkett közepén, de én meg csak néztem ezeket az embereket és úgy döntöttem, hogy ennyi elég volt a szórakozóhelyekből egy életre és évek óta egy helyre se mentem. Ha bulizni akarok, meg inni akarok, akkor bulizok itthon egyedül, a szobámban, ahol a csajok nem utasítanak el durván, nem röhög senki a képembe, nem néznek rám olyan tekintettel, hogy húzzál már innen öreg és nekem se kell látnom legalább, hogy nálam sikeresebb, erősebb, határozottabb srácok hogyan markolásszák a nekem is tetsző csajok s.e.g.g.é.t. a disco-ban.
2017. ápr. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem járok lerészegedni, nekem ez nem buli. Barátokkal járunk el maximum táncolni kikapcsolódásként, de olyankor nem azért megyek, hogy ittas férfiak a seggemet markolásszák. Ha normálisan jön oda ismerkedni valaki, az más tészta, de ilyennel még nem találkoztam.

Én egyetemen, neten ismerkedek főleg, vagy különböző szakmai/egyéb előadásokon.

22/L

2017. ápr. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én neten ismerkedtem mindig is. 24 voltam mikor a férjemet megismertem egy tàrskeresőn. Soha életemben nem voltam diszkóban, nem az én vilàgom. A részegeskedés sem az. Valamint nem szeretem az alkoholt.
2017. ápr. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nagyképű, burzsuj, népszerű, jóképű csődörnek van esélyük csak
2017. ápr. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Régen könnyebb volt a férfiaknak, mert nagyobb volt a társadalmi nyomás a nőkön, hogy megállapodjanak. Mióta nem muszáj, csak olyanoknál horgonyoznak le a nők, akikért odaig vannak.


Ez persze mindenkinél mást jelent, de összeségében kiesnek a 170 alatti alacsony végzettségű rosszul öltözött csóró férfiak.


Az ilyesmi régen sem volt előny, de akkoriban inkább ezt vállalták a nők, mint a kiközösítést.


Plusz régebben a nőknek nem volt karriere, magasabb végzettsége, kellett valaki, aki eltartja őket az anyaság alatt/után is.


Jó világ van manapság, mert most legalábbmindenki tudja, hogy akivel leáll, azt nem kényszerből teszi, hanem szerelmből.


Szórakozóhelyen is lehet ismerkedni, de többen járnak táncolni inni és kiengedni a gőzt, mint régebben.


Az internet felváltotta a szórakozóhelyek ismerkedős funkcióját.

2017. ápr. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

élőben-neten lehet ismerkedni

munkahelyen,programon,közlekedési járművükön,boltokban

sok sikert! ismerkedni bárhol lehet! 30N

2017. ápr. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
41%

"ismerkedni bárhol lehet! 30N"



és pofára esni is

2017. ápr. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!