Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy ismerkednek meg ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerkednek meg ennyi emberrel a mai fiatalok?

Figyelt kérdés

A következőt vettem észre:

függetlenül attól, hogy ki mennyire népszerű, például a gimnáziumomban kb. mindenki ismer mindenkit, mindenki beszél mindenkivel, együtt buliznak...rengetegszer változnak a barátságok.

Én hiába próbálkozok barátkozni, nem tudok ilyen sok barátot szerezni. Oké, hogy nem igazi barátságok, de inkább csak jól szórakoznak együtt...én nem tudok becsatlakozni.

Ráadásul egyre többször hallom, hogy az összes barátnőmet körülzsongják a pasik! Függetlenül attól, hogy a barátnőim zárkózottak, vagy foglaltak, még úgy is! Engem nem...

Nem tudom, hogy mi a baj velem. Külsőre nem mondanak csúnyának, sőt, azt mondják, egyre jobban nőisesedek.

Ennek ellenére én nem kellek úgy a fiúknak, vagy kinevetnek.

A suliban a lányok 80%-áért hajtanak a pasik, sőt, oda vannak értük, az egyik "nem népszerű" lány is mondta, hogy csak válogatnia kell a pasik közül. Nekem, ha megtetszik egy fiú, nem is kezdeményezek, mert tudom, hogy esélyem se lenne.

Egyszerűen nem tudom, mit kellene tennem. Amikor azt látom, hogy megyünk valahova, és engem emberszámba se vesznek, csak a barátnőimet, mert szebbek, mint én, vagy mert valami érdekesebb bennük, akkor már elég rosszul vagyok. Főleg, ha tetszik valaki, és annak meg a barátnőm.


2014. okt. 9. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Engem mindig bejelöl valaki. L
2014. okt. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Na jó.Az egyik barátnőd azt mondta hogy csak válogatnia kell,véletlenül nem rib ancok,merta szerelmet nem válogatjuk,max a szexpartnert.

Ha ez így van akkor semmi okod az aggodalomra.

2014. okt. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 WheneverYouWant ***** válasza:

Az első amit észre veszek az írásodon.. az az önbizalomhiány. Meg hogy nem vagy megelégedve magaddal.. Nem az a lényeg hogy mások mondják hogy egész jól nézel ki vagy hogy szép vagy.. A lényeg az hogy Te annak érezd magad...

Pont tegnap írt itt egy lány hogy ő mindig a társaság középpontja meg túl van pörögve meg minden.. neki is mondtam hogy egyáltalán nem érdekelne, sőt taszítana az ilyen viselkedés. Úgyhogy ne aggódj, egy komoly srácot jobban fog érdekelni a csendes lány a háttérben mint a sok visítozó liba körülötte.

A másik ami a fő kérdésed volt.. hogy hogy ismerkednek meg ennyi emberrel... Én úgy vagyok vele hogy legyen két három közeli barátom minthogy 100 olyan mint amilyenekről te beszélsz.. nem érnek azok semmit

2014. okt. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Legyel nyiltabb ha hívnak menjel es nem kell vilàgra szolo beszelgetes es +1ismeros
2014. okt. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nyílt szoktam lenni, ha hívnak valahova, elmegyek, ennek ellenére hozzám se szólnak.

Igazából lehet ebben valami, hogy szexpartnert akarnak...a válogatást úgy értem, hogy a fiúk komolyat akarnak a lánytól, a lány viszont félvállról veszi.

De egy csomó lány van, akiért a fiúk "szerelemmel" rajonganak.

Nekem is többet ér az igazi barátság, csak szeretnék jóba lenni a többiekkel. Nem minden nap velük lógni, csak beszélgetni néha velük.

Igen, igazad van 3. válaszoló. 12 éves korom óta, amióta piszkáltak a külsőmmel, nem vagyok megelégedve magammal. Hiába sminkelek, csinálom a hajam olyanra amilyenre szeretném, nem tudok megelégedni magammal. Emiatt már járok pszichológushoz is.


Igyekszem elfogadni magam, csak amikor látom, hogy a földbe döngölnek, elég nehéz.

2014. okt. 9. 18:21
 6/8 anonim ***** válasza:
2-es vagyok,ha olyanok amieneknek leírtad őket az utolsó válaszodban,akkor jobb ha nem ismernek.Mert a végén amiatt fogsz pszichológushoz járni amit veled tehetnek,nem biztos hogy tennék,itt a kibeszélést értem stb.
2014. okt. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ilyen a mai társadalom.. felszínes, facebook-kapcsolatok tömkelege,de ha gond lenne,már egymáshoz se szólnának.. megy a nagy haverkodás meg a mutatjuk a másiknak,mennyit érünk..Nem annyit érsz,amennyi ismerősöd van,hanem amennyinre te értéeksnek tartod magad .És nem attól vagy értékes,hogy mennyi ismerősöd van,akik lehet,csak ismerősök,és nem BARÁTOK.Én inkább vagyok egyedül,mint felszínes emberekkel körülvéve.Engem 18 éves koromig észre se vett egy pasi sem.21 éves koromra egyszerre több is akadt és nem maradtam le semmiről.Annyi,hogy nem érdekelt az egész,de egyszer csak elkezdtem változni,talán több önbizalmam lett.Csak nem szabad erőltetni.Neked még vszínű nem jött el a beérési időd... Ez nem baj.
2014. okt. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6-os vagyok.7-es igen a társadalom,amin lehetne változtatni az embereknek,ha nem lennének segghülyék.
2014. okt. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!