Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen egy jó, figyelemfelkelt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy jó, figyelemfelkeltő profilkép Facebookon, felnőtt nőnek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem a legmegfelelőbb kategóriába írtam a kérdést, de ez volt a legjobb lehetőség :) Elsősorban férfiak véleménye érdekelne, de nőké is természetesen. Mi az, amire azt mondod, Na, ez nagyon jo!"?


N/29


2017. ápr. 3. 21:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Bikinis kép, 10 méternél közelebbről fotózva.
2017. ápr. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Lőj ide egy párat a gyűjteményedből!

Ki válasszuk mi.Ne aggódj emiatt.:))



F.

2017. ápr. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mi a célod vele?
2017. ápr. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, hogy kinek a figyelmét akarod felkelteni. Más tetszik a férfiaknak és a nőknek is.
2017. ápr. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt neked kéne érezni: milyen az a kép, ami a legjobban tükröz téged, ami a leginkább te vagy? Te ismered magad, mi csak egy kérdést látunk itt, nem fogunk tudni használható tanácsot adni.
2017. ápr. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A legrosszabb ***** válasza:
100%

Dugási célzattal: falatnyi bikinis szelfi, esetleg mellé barátnős-szelfizős partiképek publikusban megosztva.


Ismerkedési célzattal: dekoltázs szelfi, érdekfeszítő posztok, érdekfeszítően megírt saját vélemények megosztása.


Neutrális jelenléttel: mosolygós arckép. Full privát profil.


Amúgy ne interneten ismerkedj, jó tanács.

2017. ápr. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ismerkedési célú lenne, ezt kifelejtettem, tehát nem bikinis vagy melyen dekoltált képre gondoltam, de nekik is köszönöm a választ :) Csak hogy kicsit kitűnjek, kb 2 éve nem cseréltem képet. És publikussá is tennék kicsivel több adatot magamról.
2017. ápr. 3. 23:13
 8/15 anonim ***** válasza:
És hol lehetne mindezt megtekinteni? Az én kíváncsiságom máris felkeltetted! :-)
2017. ápr. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Egy kolompot helyeznék a nyakamba, erre tuti felfigyelnek.
2017. ápr. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Figyelemfelkeltőt? Én meg mindent eldugok,lecseréltem ne irkáljanak,jelöljenek,pedig egy normál kép volt,semmi extra!

Igaz,így is kattannak,pedig csak hátulról látnak! /Ruhában!/


Lehet először tetszeni fog ha jelölgetnek,irkálnak,de hamar ráunsz,mert rájössz,1 éjszakásokat akarnak vagy kicsit bibikés a pasi aki fb ír rád ismerkedési szándékkal!

Normális ember nem ír ott a másikra,hisz semmit nem tud róla és az nem is társkeri!


De ha mindenáron feltűnőt akarsz és nem félig-meddig pucért,akkor egy testhezálló miniruha,féloldalról fényképezve,amin a teljes alakod látszik!

Reméljük csinike is vagy hozzá! :D

2017. ápr. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!