Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, a különböző társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, a különböző társkereső appokon (pl. Tinder) milyen profilképet érdemes választania egy pasinak?

Figyelt kérdés
Egészalakos? Elegáns öltözetben legyen rajta vagy hétköznapiban? Valamilyen utazós kép, vagy otthoni környezet? Bármi érdekel, ami az eszetekbe jut ezzel kapcsolatban.

2016. jún. 12. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Jól látsszon az arc, a CLA Mercedes a háttérben és a Britling óra a karon. Így tuti nyerő!
2016. jún. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Amin önmaga. Ha egyébként egy természetjáró, terepruhás pasi, akkor nem szerencsés, ha öltönyben feszít a képen. Ha nem szereti a kutyákat, akkor kár egy komondorral pózolni. Stb.

Legyen mosolygós, az legyen az üzenete a képnek, hogy ez egy vidám, kedves pasi - már ha természetesen az. :)

2016. jún. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%

#1

Gondolom nem nő vagy, mert a nők nem írnak ilyet, még akkor sem, ha így gondolják. (igen, igen, képmutató disznók vagyunk, na lapozzunk)

Elárulom neked, hogy rajtad a luxus cuccok sem segítenének, így megnyilvánulni...


Bevallom nem vagyok fent semmiféle ilyen oldalon, viszont az egyik barátnőm igen.

Múltkor pont erről beszélgettünk.

Ő azt mondta, hogy az ilyen selfie, pózolós képektől totál kivan...

Az öltözetet nem emelte ki külön. Annyit mondott, hogy a mosolygós képeket szereti.

2016. jún. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Voltam Tinderen, és a következőket figyeltem:

Az első (profilkép) kelti fel a figyelmem, de ha ez megvan, megnézem a többit is, és az alapján döntök, hogy jobbra, vagy balra húzok valakit.

Az első kép mindenképpen legyen természetes, és MOSOLYGÓS!

A további képek alapján szeretem, ha kialakul valamilyen benyomás az illető életéről, stílusáról, ide jöhetnek pl. hobbival kapcsolatos képek.

Ha az illető életstílusa hozzám közel állt, azzal szimpatikussá vált, ha olyan hobbikat űz, amiket én garantáltan nem tudnék, akkor inkább nem ismerkedem.

Lehet vicces helyzet, de nem erőltetetten poénkodós.

És emellett érdemes kitölteni - legalább címszavakban! - az adatlapot is!

2016. jún. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Utolsónak köszönöm, ilyen válaszokat várok!

Arról mit gondoltak, ha egy sportosabb srác kitesz egy félmeztelen képet? Ez lehet jó pont,vagy inkább gáz?

2016. jún. 12. 20:54
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ízléstelen. Majd megnézem magamnak félmeztelenül, ha ott tartunk, de nem kell egy fél világnak látnia.
2016. jún. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem használok ilyen appokat, de fent vagyok hasonló jellegű oldalon.

Nekem negatív, ha félmeztelenkedik valaki a profilképén (de sokan csinálják, a rosszabb az, hogy olyanok is, akiknek nincs mire föl mutogatni a testüket így a nagyvilágnak).

Én ezeket figyelem:

- jó minőségű-e a kép, azaz nem túl sötét, nem túl világos, nem túl zajos (hangyás), nem villan a tükörben a vaku, hogy a fél fotót eltakarja, és társai

- egyedül legyél a profilfotón, nem akarom kitalálni, hogy a haveri körből vajon melyik lehetsz

- milyen távol vagy a kamerától, vagyis az sem jó, ha túl közeli a kép, és olyan, mint a régi fotók, amiket még nem lehetett visszaellenőrizni, így gyakran maradt le a fotóalany feje teteje vagy a fél arca, és társai, szóval ez nem jó, de az sem jó, ha olyan távol vagy, hogy nagyítóval kellene kisilabizálni, jó az egész alakos, de látsszál rajta rendesen

- te legyél rajta, de feltételezem, nem akarsz valami mémmel villogni

- lehetőleg mosolyogj, de ne vidd túlzásba, nem kellenek az idióta fintorok, nem kell a sírásra görbülő fancsali pofa, nem kell a menősködő fej, nem kell a csücsöri száj (nagyon kiábrándítók a csücsörítős pasifotók)... stb.

- nézz a kamerába (tucatnyi olyan profilfotó van, amin az alany nem néz a kamerába, hanem valahova oldalra, hátra, lefelé, felfelé, így nem lehet rendesen látni az arcát)


Hirtelen ezek jutottak eszembe.

2016. jún. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Természetes legyen, mosolygós és jó minőségű, jó ha egész alakos is van meg közeli - utóbbi az első

Ne legyen napszemüveg rajtad, láttam már olyan profilokat, ahol 4/4 képen rajta volt a szemüveg, ezzel nem tudok mit kezdeni

Személy szerint nem szeretem a félmeztelen képeket, még ha nagyon jó a test, akkor sem

Az állatos képek mindig bejönnek a csajoknak, de ilyet inkább csak akkor, ha a sajátod

2016. jún. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!