Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy nem túl vonzó külsejű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nem túl vonzó külsejű, vékony alkatú, kisfiús, magas fiú hol keressen a szintjének megfelelő csajokat?

Figyelt kérdés

Még egyetemista vagyok és itt az egyetemen csak elég fullos csajokat látok...szép arcuk és hajuk van, formás testük, divatosan öltöznek...náluk nem igazán érzek esélyt sikeres ismerkedésre. Aki pedig nem ilyen, az totál elhanyagolja magát, nagyon taszító. Sehol nincsenek "átmeneti" lányok, akik nem ilyen sportos, csinos, tip top csajok, de nem is totál elhanyagoltak.

Én se vagyok egy nagy szám, de azèrt foglalkozok a külsőmmel, járok sportolni, figyelek az öltözködésemre. Ezt a fitness test, jóképű szintet nem érem el, hogy jó csajom legyen, de egy átlagos lánnyal szívesen ismerkednék...


2017. ápr. 4. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Sheldon Cooper? Neki is van baratnoje. Neked is lehet.
2017. ápr. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet csak alacsonyra tetted a mércét és akit te fullosnak látsz, az valójában átlagos csaj. Tudom, mert rengeteg ilyet látok. A probléma viszont ott kezdődik, hogy olyan nagy a konkurencia a pasik között, hogy ezek az átlagos kinézetű csajok is manapság inkább tényleg a fullos kategóriába sorolhatóak és korrekt külső nélkül tényleg kevesebb az esélyed rá. Azt javaslom inkább koncentrálj az előnyeidre. Magas vagy, az már eleve óriási fór rengeteg hasonló helyzetű, de alacsony sorstársaddal szemben (pl. én). Ragadd meg az alkalmat bármilyen ismerkedésre, legyél spontán és állj hozzá úgy a dolgokhoz, hogy majd kellemes csalódásként átélve valahogy hirtelen összejön egy kapcsolat. Manapság tudatosan és célorientáltan csajozni már csak a +180-as, objektívan jóképű, sportos és nagy dumájú pasik tudnak.
2017. ápr. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2: Az a baj, hogy se jóképű, se izmos nem vagyok, így észre se vesznek. A magasság pedig vékony alkattal párosítva inkább hátrány, mint előny.
2017. ápr. 4. 15:50
 4/7 anonim ***** válasza:

Megértem a helyzeted, hasonlóan nézek ki mint te,csak én jóképű vagyok, de még így is nagyon nehéz párt találni. Elsősorban amúgy ez nem is a külsőn múlik, valószínűleg nem azzal van a baj. Én magamat pl. sokáig nem tartottam külsőre nagy számnak, mégis többször is kiderült már több lányról is, hogy nagyon tetszem nekik, akikről nem is gondoltam volna, még mondták is ,h nekik pont az ilyen vékony alkat jön be, csak az ilyen pasik sosem kezdeményeznek náluk. A gond leginkább azzal van, hogy nincs elég önbizalmad, velem is ez volt sokáig, most már azért jelentősen megnőtt, de ehhez a személyiségedet kell fejleszteni.

A másik ok, ami miatt nehéz párt találni,az egész egyszerűen az, hogy nagyon nagy a konkurencia, akárhogy is nézel ki, mindig simán előfordulhat, hogy egy nálad még szuperebb csávó csapja a szelet a neked tetsző, egyébként teljesen átlagos csajnak. Egy átlagos 20-on éves lánynak kb. 20 fiú udvarol egyszerre, ezeknek nagy része nyilván neten, de a személyes ismerősei közül is van ebből legalább 4-5, általában ezek közül választ, mert jobban ismeri őket,jobban meg tud bízni bennük stb. ,ezért is reménytelen pl. a neten való próbálkozás. Na meg persze azt se szabad elfejteni, hogyha találsz is olyan lányt, akinek minden szempontból bejössz, akkor még simán elképzelhető, hogy neked meg pont nem jön be ő, és itt most nem arra gondolok, h valami igénytelen csaj bukik rád, hanem teljesen szép külsejű, normális személyiségű, de valahogy mégsem érzed az összhangot.


Első lépésnek mindenesetre FELEJTSD EL EZEKET A SZINTEKET!!! Ilyen nincs, hogy "szintjének megfelelő", mert ez az egész szerelem párkeresés dolog annyira szubjektív, hogy nem lehet valakit ez alapján bekategorizálni ,nyilván vannak nagyon durva végletek, de alapvetően nem igazán lehet ilyen szinteket, pontokat és társait felállítani.

2017. ápr. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Amúgy az is feltűnt, hogy én megnézem a csajokat, míg engem elég ritkán szoktak, az esetek 90%-ában rám se pillantanak. Ebből az jön le, hogy nem érdeklem őket.
2017. ápr. 4. 16:28
 6/7 anonim ***** válasza:

A lányok kevésbé nézik meg a fiúkat, mint fordítva.

Vagyis hát a csajok ezt általában úgy csinálják, hogy te nem veszed észre;-)...

2017. ápr. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vékony és magas vagyok, arc alapján letagadhatnék min. 7-8 évet (sőt, 29 évesen néztek már 18-nak is), mégis megnéznek időnként a csajok.
2017. ápr. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!