Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy elvileg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy elvileg nem vagyok csúnya, magas vagyok és vékony, de nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok buta és bunkó se, szeretek segíteni az embereknek, csak kicsit gyerekes vagyok, de mindig 25 év felettieknek jövök be, és ők se gondolják komolyan. Mit csináljak hogy végre megtetszek egy korombelinek? Igazából csak az zavar hogy nem tetszem senkinek, mindenki másnak az egyetemen meg van barátja. 18/l
2016. okt. 26. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
ezt ittnem lehet megmondani.
2016. okt. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

Az biztosan nem igaz,hogy mindenki másnak van barátja.

Rossz az indítékod amiért szeretnél magadnak egy pasit,majd ha őszintén vágysz rá akkor sikerülni fog.

Különben az sem igaz,hogy nem kellesz senkinek,esetleg úgy igaz,hogy eddig nem volt példa a kölcsönös vonzalomra.

2016. okt. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Nem lehet, hogy az a probléma, hogy akinek bejössz, az meg neked nem tetszik? Egyébként csak azért összejönni valakivel, hogy neked is legyen pasid, hülyeség lenne. Inkább várj még egy kicsit és legyen szerelem-alapú az a kapcsolat :)
2016. okt. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja nem feltétlenül szeretnék pasit magamnak, csak szeretném érezni hogy valakinek tényleg tetszem.
2016. okt. 26. 22:30
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
az anyd pikacsujával szorakozz akkor
2016. okt. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja értem, tehát a férfi pitizzen neked, hogy elküldhesd pár hét után, pont akkor, amikor a srác már érezni is kezd valamit. Gratulálok!
2016. okt. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Taushi ***** válasza:
Ha csak annyit szeretnél, akkor ne haragudj de ez egy elég bunkó viselkedés. Szivatni a pasikat, hogy neked jó legyen..
2016. okt. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!