Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Előfordult már hogy sokáig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már hogy sokáig nem mertél írni a csajnak, és egyszercsak kirakta facebookra hogy kapcsolatban van? Hogy érintett?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 4. 23:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Azért ez nem 1-2 hét, hanem akár hónapok is, mire ez megtörténik a kiszemelés után.


Hát, ilyenkor úgy érintene, hogy ez a hajó elment a saját szrakodásom miatt.

2017. ápr. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. ápr. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#1 Évek.
2017. ápr. 4. 23:41
 4/11 anonim ***** válasza:
Évek. Annyi idő alatt párkapcsolatok jönnek mennek, házasságok köttetnek és mennek szét. Éveken keresztül nem írni egy lánynak, hát. Elment a hajó...
2017. ápr. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#4 Ezt nem értem hogy évek alatt hogy nem lett senkije? 20 éves...
2017. ápr. 4. 23:46
 6/11 anonim ***** válasza:
Karácsonykor fordult elő. Kolléganőm volt pár héten keresztül, jól megértettük egymást, már úgy gondoltam, lehet is valami, így a két ünnep között el akartam hívni. Aztán 24-én este látom, hogy kapcsolatban xy-nal... Igazából magamra haragudtam, tudtam, hogy én bénáztam el. De biztos a Sors keze is közrejátszott valamiért.
2017. ápr. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Volt ilyen, különösebben nem érdekel, bőség van nőkből (illetve sokszor a párkapcsolat ténye sem jelent semmi extrát, de ez már más kérdés).
2017. ápr. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hm. Hát konkrétan ilyen nem volt még. Olyan viszont volt, hogy hónapokig beszéltünk haverként, és bár baromira egyértelmű volt, hogy odáig vagyok érte és még bicikliszereléskor is úgy elbambultam rá gondolva, hogy a racsni kis túlzással beleállt a combomba, de nem mondtam el neki, aztán egyszer csak kérdés nélkül eltűnt és ignorálni kezdett. Ja, meg olyan, hogy együtt dolgoztunk diákként, és ahelyett, hogy ott odamentem volna hozzá vagy még akkor bejelölöm, csak most januárban, úgy másfél évvel később kerestem meg. Nem is értem, miért nem válaszolt.


Akkora foggyer vagyok, mint ide Reykjavík.

2017. ápr. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 BlackSword ***** válasza:
Nem, mert nem vagyok ekkora puhapöts...
2017. ápr. 5. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, hogy ha 1-2 hétig nem mertek írni, és utána rakja ki, az nem nagy gond, mert azért előtte is alakulhatott már valami, sőt talán már össze is jöttek, csak fb-ra került ki később. Szóval rajtatok nem múlott volna a dolog, ha ráírtok, akkor sem jött volna össze.


Ha évekig nem írtál, hát akkor ez azért várható volt, egy lány esetében elég ritka, hogy évek alatt sem jön össze, kivéve, ha nem akar kapcsolatot.

2017. ápr. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!