Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eszetekbe jutott már, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eszetekbe jutott már, hogy az érintett illető akivel kapcsolatban kérdést írtok, szintén elolvassa azt?

Figyelt kérdés
Én személyszerint heti egy-két alkalommal teszek fel kérdést, de mindig szem előtt tartom azt, hogy az egyik közeli ismerősöm vagy kollegám szintén nézegetheti ezt az oldalt(hiszen valljuk be elég népszerű). Épp ezért igyekszem nem teljesen kiadni magam, illetve a koromat is változtatgatom egy-egy kérdésnél. Amúgy őszintén szólva 24 éves fiú vagyok, itt most ebben a kategóriában elárulhatom. Szóval, ti nem nem szoktatok óvatoskodni, vagy egy kicsit füllenteni? Ha igen, akkor hogyan?
2010. márc. 10. 18:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
de Én is a korommal...
2010. márc. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Engem egyszer szerintem elcsípett az, akiről írtam.
2010. márc. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

de, én is szoktam erre gonolni, főleg hogy tettem már fel egy kérdést egy lányról aki nagyon tetszik de nem merek hozzá odamenni :)

lehet ő meg olvassa és mit sem sejt :) :S

2010. márc. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Én is sokszor félek ettől!

Egyébként én is a koromat változtatom megg néha-néha:)

2010. márc. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
21 F vagyok,kerdeseket is irok hetente egyet atlagban,valaszokat is adok es olyanokat hogy a baratnom ha elolvassa akkor rajonne hogy en irtam,nem szoktam titkolozni ezen az oldalon,egyszeruen nem erdekel ha megtudja,mert barki barmit irhat.
2010. márc. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

én szoktam :D szerintem is sokan idetévedhetnek, akár az is akivel kapcsolatos a kérdésem :)

én is a koromat néhány helyen átírtam, ill. volt h amit egy kérdésbe írtam volna egy részét írtam csak bele, a másik felét egy következő kérdésemben, és így összetettem magamnak a választ :) de ha egybe írom nagyon lejövős lett volna kiről van szó :) az meg gáz ha pont olvassa .. :D soha nem lehet tudni, óvatosnak kell lenni :P

2010. márc. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Korommal,néha a nememmel is.Úgy alakítom a kérdést,hogy ne jöjjenek rá,kiről van szó.
2010. márc. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Az eszetekbe sem jutott, hogy a korotokat csak akkor tudják meg, ha konkrétan oda irjátok? És a válaszoknál rólatok semmi nem derül ki!
2010. márc. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
főleg ha iwiw adatlapot raknak fel h megnézzék őket xD
2010. márc. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ha kérdezik,akkor le kell írnom,és akkor csalok,ennyi.Néha magát a szituációt is átfogalmazom.
2010. márc. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!