Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Statisztikát készítve egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Statisztikát készítve egy csajnak a Facebook messengeren való aktivitásáról meg lehet állapítani, hogy van-e alakulóban kapcsolata?

Figyelt kérdés
A csaj elmondása szerint nem szeret így beszélgetni, viszont ettől függetlenül nagyon sokszor fent van. Sajnos nincs referencia, mert amikor mondta régebben még nem nézegettem sűrűn.
2017. ápr. 5. 23:39
 1/10 anonim ***** válasza:
85%

...vagy csak úgy jelzi a telefonja. :DDD

Attól még nem biztos, hogy ott lóg, és várja az új üzenetet. :DDDD

21/L

2017. ápr. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Hát ebből ne akarj messzemenő következtetéseket levonni, mert engem pl. akkor is online mutat a messegner, ha be van kapcsolva a számítógépem és meg van nyitva rajta a FB (külön ablakban, amire van, hogy egész nap rá se nézek, csak ha jön valami értesítés). Van, hogy úgy megyek el itthonról, vagy úgy fekszem le este aludni, hogy a gépemen közben meg a FB.
2017. ápr. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Ez komoly?
2017. ápr. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#2 Gépen a csajt sosem mutatja elérhetőnek, viszont telefonon kiírja hány perce volt ott, azon viszont be kell lépni, meg kell nyitni a programot hogy jelezzen.
2017. ápr. 5. 23:53
 5/10 A kérdező kommentje:
#3 Sajnos igen, de hidd el nekem se jó így.
2017. ápr. 5. 23:54
 6/10 anonim ***** válasza:
85%

Ezt azért ne vedd készpénznek, én pont mostanában néztem utána, hogy nem csak akkor mutathat aktívnak, ha tényleg fenn van. Világszintű probléma úgymond.


Sőt, mondok jobbat, nekem a gépre is le van töltve a messenger, és ha nincs benyomva, akkor is jelez, de a telefonomon már nem. Csak oldalt beugrik, mint a torrent letöltés. És persze "seen", pedig nem láttam.


Valaki olyat írt, hogy vannak bővítmények, amiket ha letöltesz, állandóan elérhetőnek mutatnak, vagy csak ha felmész telefonon a netre.

2017. ápr. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
És mi lenne, ha megkérdeznéd tőle? Jáááj, férfiak.... :)
2017. ápr. 6. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mostanában én is sokszor vagyok fent. Egy barátnőmnek magánéleti gondjai vannak, messze lakik, így online beszélgetünk. Én is próbálok megbeszélni egy találkozót, meg akarok venni valamit, és fb-on hirdetik. Ettől még nincs alakuló kapcsolatom.

Annak online nem is igazán van jele, mivel én élőben szeretek ismerkedni, és jobban szeretek telefonálni. Kevesebb a félreértés, mint a hüje emojik miatt írásban. (Kivétel ez alól az a pár barát, aki külföldön lakik, és a gatyám rámenne a hívásokra, a mobilomon pedig nincs Skype.)

2017. ápr. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az élet nagy problémái :D facebook nélkül meghalnátok??
2017. ápr. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd Zuckenbergert, ő biztos tudni fogja.
2017. ápr. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!