Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miről szoktatok és miről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről szoktatok és miről szerettek beszélgetni facebook-on amikor ismerkedtek? Mi alapján döntitek el az írogatás beszélgetésének minőségi besorolását?

Figyelt kérdés
Első sorban 16-25 év közötti lány/hölgy véleménye érdekelne. De persze nyitott a kérdés, akárki megoszthatja a véleményét, csak kérlek tüntessétek fel a nemeteket meg a megközelítőleges korotok, ha kérhetem. (De persze nem kötelező.) A válaszokat előre is köszönöm :)
2017. ápr. 4. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindegy, a lényeg a humor.
2017. ápr. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nagyon fontos a helyesírás, az intelligencia, az, hogy értsen valamihez. Tök mindegy mihez, lényegtelen, hogy pl az autószereléshez vagy a kémiához, de valamihez értsen. A humor sem rossz, de nekem az értelmesség a legeslegfontosabb. Ja, és persze az érettség. Nagyon nem akarok már gyerekes kisfiúkkal kikezdeni, eddig sajnos csak olyanokba botlottam, pedig mind a 2 komolyabb kapcsolatom idősebb volt nálam. Igaz, csak 1-2 évvel.


21L

2017. ápr. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 BlackLamb válasza:

Én elég nyitott embernek tartom magam,tehát szinte minden téma jöhet. Szeretem ha pörgős a beszélgetés,és szerintem a legfontosabb az hogy az érdeklődés kölcsönös legyen.


Kezdetben az érdeklődési körökről,mentalitásról,ambiciókról,szabadidős tevékenységekről,munkáról és családról szeretek beszélni,hiszen ezek ismerete segít körvonalazni az illető személyiségét,így már sokkal könnyebb úgymond a "lényegre térés".


Szerintem a humor is fontos,én szeretek jókat nevetni,és persze mégjobb az amikor megoszthatod ezt mással is.


Én szinte minden nap érdeklődöm hogy milyen napja volt,persze ez lehet sablonosnak hangzik,de szeretném tudni hogy milyen passzban van,történt-e vele valami érdekes dolog.


Szerintem ha megtaláljuk a közös hangot,hasonló körökben mozgunk és/vagy pár dologban egyezik a véleményünk,akkor automatikusan beindul a beszélgetés. Szeretek mélyebb témákról is beszélgetni,olyan dolgokról amikről nem mindennap beszél az ember,elvont dolgokról.


20/L

2017. ápr. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát sajnos én ebben kevésbé vagyok sikeres... Itt van , hogy beszélek egy-két emberrel , de valahogy mindig aláfagynak :D

Kezdetben a személyiségére vagyok kíváncsi és szép lassan megpróbálom feltérképezni , hogy milyen ember is valójában :D Utána foglalkozás, hobbi , érdeklődési kőr stb... Igazából minden jön magától :D

Legalábbis a részemről :D Többnyire nyitott, barátságos és őszinte szoktam lenni :D Most , hogy miről beszélünk az mindegy :D A másik legfontosabb az a humor , szerintem nem lehet úgy beszélgetni valakivel , hogy ne legyen benne egy kis humor :D Bár amúgy itt prédikálhatok , de én sem vagyok benne valami jó , ez sokkal összetettebb dolog :D 22/F

2017. ápr. 5. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ti hogy szoktatok beszélgetni? leültök és órákon keresztül ott ültök a telefon előtt és írogattok egymásnak?


21L ez tök jó, h elvárod, h értsen valamihez. De mondjuk én értek a főzéshez és egy levegővel órákon keresztül tudnék róla beszélni. De akkor te hol vagy a történetben? Te miről szeretsz beszélgetni?

2017. ápr. 5. 09:16
 6/7 A kérdező kommentje:
Blacklamb. (te egész jó fej lehetsz!) Miket tartasz elvontabb témáknak? És miért írásban szeretsz erről beszélgetni?
2017. ápr. 5. 09:18
 7/7 A kérdező kommentje:
22F hogy érted, h ,,aláfagynak"?
2017. ápr. 5. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!