Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Uraim, nektek bejön Osvárt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uraim, nektek bejön Osvárt Andrea színésznő?

Figyelt kérdés

Nemrég volt itt egy kérdés azzal kapcsolatosan, hogy a rövid haj annyira nem nőies. Szerintem Andreának nagyon jól áll, kíváncsi vagyok, hányan értenek velem egyet ezügyben. Emellett pedig nagyon szép nőnek tartom.


Nektek tetszik?



2017. ápr. 6. 08:58
 1/9 anonim ***** válasza:

neki megy az arcához szerintem, de mivel színésznő gyakorlatilag mindig be van lőve a frizurája, hogy a lehető legjobban nézzen ki

am sok csaj azt hiszi, hogy jól áll neki, de közben mégsem :S


24F

2017. ápr. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon bejön. :)

Tipikusan az a babarcú nő, akinek a rövid haj áll jól igazán. Láttam róla képet hosszú hajjal is (azt hiszem, paróka volt?), de valahogy nem az igazi. Elvesztette azt a figyelemfelkeltő jelleget a megjelenése, valahogy nem olyan hangsúlyos az arca.

Egyébként meg olyan alakja van, hogy kopaszon is. ;)

2017. ápr. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
Azon se csodálkoznék, hogy ha a kérdés feltevője maga a színésznő lenne. A kérdés pedig nem több, mint pozitív megerősítés várása a válaszolók részéről.
2017. ápr. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3 34F vagyok, a rövid haj-hosszú haj vita juttatta eszembe ezt a színésznőt - neki a rövid haj jobban áll, mint a hosszú, és ez ritka. És ha már így alakult, gondoltam, rákérdezek, más férfiak milyennek látják.
2017. ápr. 6. 09:48
 5/9 anonim ***** válasza:

Ő nem erősíti a szabályt, mivel perfekt alakja és babaarca van, ezer nőből egy ilyen.


Amúgy nagyon szép hosszú hajjal is.

2017. ápr. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagyon szép pofija van, és kifejezetten tetszik a rövid haja, valahogy mégsem az eseten a csajszi. Talán mert annyira hasonlít D.Tóth Krisztára, mintha tesók lennének, és ennélfogva kicsit ellenszenves számomra. Az is igaz, hogy nem ismerem, lehet ha személyesen ismerném más lenne a véleményem. Így viszont inkább a "nem jön be" kategória...
2017. ápr. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Arcra szép, alkata is rendben van, a rövid haj viszont egy nőnek sem áll jól szerintem, legfeljebb kevésbé rosszul.
2017. ápr. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Eddig nem tudtam, hogy ki ő, ránéztem, és egyből D. Tóth Kriszta jutott eszembe róla.

Tehát:

Érdekes külalakja van a hölgynek, de amúgy jól áll neki ez a stílus.

2017. ápr. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha szép, normális, nőies és vonzó hosszú haja lenne, akkor simán tetszene. De így?! Áh felejtős nekem...
2020. okt. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!