Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik nekem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik nekem egy színésznő, és folyton az ő filmjeit nézem, képeket róla, stb. Valaki érzett hasonlót? És baratnőt is nehezen tudok találni, mert vele hasonlítok össze mindenkit. Esetleg valami tipp hogy elfelejtsem?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nagyon nehéz nem rá gondolni, és tudom hogy ez NEM jöhet össze, sehogysem.
2016. aug. 13. 13:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez sajnálatos, kóros. Sosem volt ilyen esetem, csak annyi, hogy nagyon tetszett egy bandatag, főleg fiatalabban, Till Lindemann. Szerintem zárd ki egy kicsit, kattanj le róla, és ha már nem jár folyton a fejedben, akkor ismerkedj. Amíg a filmjeit hajkurászod, nem tudod elfelejteni.
2016. aug. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én megértelek téged. Jelenleg ebben a helyzetben vagyok. De én az típus vagyok x időn után eltűnik a varázs.
2016. aug. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem normális ez, mert nem is ismerem, csak a külsejét, és nagyon zavar is, hogy ennyire belehabarodtam. Sose történt még ilyen velem.
2016. aug. 13. 13:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Majd elmúlik.
2016. aug. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
17eves koromban Jared Leto....elmulik.
2016. aug. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Keress egy hozzá hasonló lányt.

Amúgy ki ez a színésznő?


17 évesen nekem is Jared volt... :D

2016. aug. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Michelle Pfeiffer-nek a 1982-90 alakításai
2016. aug. 13. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!