Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » "Nem az a vagány pasi, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Nem az a vagány pasi, aki minden nőt megkaphat, hanem az, aki mindet feladja egyért. " Ki mit gondol erről?

Figyelt kérdés

A gyakorlat sokszor nem ezt igazolja, azért azt lássuk be. Sőt, aki "mindet feladja egyért", sokszor az a papucs, cikizés tárgya, aki meg "minden nőt megkaphat", az az alfahím, a férfiállat, a nők számára a betörni való rosszfiú. Eleve nem tudom, ki találta ezt ki, de létezik, ez a lényeg.


No, de talán a GYK népe segít megoldani ezt a rejtélyt:) Kinek mi a véleménye erről a szállóigéről, mennyiben igaz vagy nem?



2017. ápr. 6. 15:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%

Attól, hogy valaki minden nőt megkapHAT, még nrm biztos, hogy igényt is tart rájuk.


A kérdésed újabb példa arra, hogy kár a hülyeségen filozofálgatni.

2017. ápr. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
#1 Tegyük fel, hogy a szállóige egyik férfi alanya él is a lehetőségekkel és csajozik ezerrel, a másik meg megtalálja az igazit és lehorgonyoz mellette. Melyik számít vagánynak a kettő közül?
2017. ápr. 6. 15:43
 3/15 anonim ***** válasza:
74%
Sosem tartottam menő pasinak azt aki mindenkit megkaphat. Minek? Én azt akartam mindig is hogy én legyek az egyetlen neki.
2017. ápr. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%

"Sőt, aki "mindet feladja egyért", sokszor az a papucs, cikizés tárgya..."


Akkor szerinted apád is egy papucs volt, mikor anyáddal összejött és megszülettél?


Egyébként pedig amit írtál, az egy orbitális nagy baromság!

Senki nem ad fel semmit, pl. az arab világban létezik a többnejűség!

Mindenki csak egy valakit szeretne, és ez nem azt jelenti, hogy feladja a többit, csak sz..rik rájuk.

2017. ápr. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
17%

"Akkor szerinted apád is egy papucs volt, mikor anyáddal összejött és megszülettél?"

Igen. És ugyanezt a hibát én nem fogom elkövetni.

2017. ápr. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%
Nem mindegy ki szerint vagány? Felnőtteket nem érdekli a menőzés, maximum 60-as IQ -akat.
2017. ápr. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
21%
A normalis csaladcentrikus ferfiakat papucsnak nevezik es azt aki emberi hangon beszel mindenkivel. Sok normalis ferfit lecserelnek a nok es akirol azt mondjak odado volt mindvegig mindig mellettem volt es az agyban is jo volt csak rosszabbat talalhat es amikor a szuleiknek panaszkodik a holgy. A szulok valasza: neked a jo nem kellett, amilyen ibolyat szakitottal azt szagolgasd, ki mint veti agyat ugy alussza almat. A normalis pasit dobok altalaban probalnak jo kapcsolatot tartani a normalis exxel, hatha baj eseten elohuzhatja, aztan amikor az uj pasi megvan mar nem tart ra szamot. Sok vissza sirja a regit... Ferfiak akik a normalis nojuket ribire cserelik le,rajuk jellemzo hogy probaljak magukat visszakonyorogni. De torvenyszeru aki a jot lecserelte se ugyanolyan jot se jobbat nem fog talalni.
2017. ápr. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
44%
A legnagyobb kérdés az, hogy megéri-e mindet feladni azért az egyért. Ha igen, mert olyan társra talált benne, ami nem fogható a többi nőhöz, akkor valóban vagány dolgot tett. De ha tévedett, akkor esztelenséget.
2017. ápr. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
49%
Mondjuk ahhoz kell egy bizonyos érettség, hogy egy férfinak valóban szüksége legyen egy, azaz egy darab nőre, ami számomra azt jelenti, hogy 10-20% szabadságot biztos kap a saját hobbikra, időtöltésre :)
2017. ápr. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ahogy mondtad, ez egy szállóige. És mint olyan, nem érdemel valódi megfontolást vagy figyelmet, mert általánosító, semmitmondó féligazság.
2017. ápr. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!