Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit akarhat egy gazdag,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat egy gazdag, jóképű, menő, vagány, népszerű pasi egy szegény, visszafogott, egyszerű lánytól?

Figyelt kérdés
Főiskolán van 2 évfolyamtársam és látom, hogy dúl köztük a szerelem, vagyis valami elkezdődött, még nem járnak de a fiú nagyon intenzíven udvarol a lánynak, a lány nem az a könnyen kapható típus, nem adja be a derekát, de a srácot ez egyáltalán nem zavarja, teljesen odavan érte. Az a fura, h a fiú korábban igazi nőcsábász volt most meg már több hónapja más nőre rá sem néz, csak ezért az egyért van oda meg vissza. Pedig szinte semmi közös nincsen bennük, a fiú tipikus nagymenő, aki luxusban él, a lány meg sima visszafogott jó kislány.
2016. máj. 6. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Lehet lehet elege van az instaszökevényekből, és szeretne végre egy normális barátnőt? :O :DDD
2016. máj. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Fiatalon én is ilyen voltam, mikor meguntam a sok pénzéhes-jellemtelen-unalmas-kamuzós nőt akkor kerestem normálisat aki szerény és értelmes. Igaz ehhez ki kellett élnem magam és jó pár évnek eltelnie. Azóta már házas vagyok és nem bántam meg.
2016. máj. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%
Igen te meg feltekeny vagy mert nem te vagy az a nő akit kiszemelt es nem erted mert nem te vagy az. Vagy te vagy a szurke kis jo kislany es nem erted nit eszik rajtad es nem akarod elhinni hogy lehet ilyen pasid... amugy mindenki valtozik lehet most mar akar egy komoly kapcsolatpt aki nem csak a full meno gazad csavot lattja benne
2016. máj. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez mar volt egyszer nem?
2016. máj. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Keress magadnak másik pasit... jobb lesz Neked is, hidd el! ;)
2016. máj. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
Esetleg komolyabb párkapcsolatot? De az is lehet, hogy csak egy menetet. Nem látok a fejébe.
2016. máj. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan dolgot akar amit a bulirib..ncok, pénzéhes hiénák nem tudnak megadni neki. Érzelmi biztonságot, megértést, szeretetet ;)
2016. máj. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bármilyen hihetetlen is számodra, mi férfiak nem vagyunk olyan felszínesek, és többre becsüljük a normális lányokat.
2016. máj. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!