Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol/hogyan tudnék ismerkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol/hogyan tudnék ismerkedni?

Figyelt kérdés
Adott a szituáció, pár hónapja végetért egy 5 éves kapcsolatom. Ennyi idő alatt összekovácsolódott egy baráti társaság aminek részei voltunk mindketten. Sajnos a történtek után ez a társaság széthullott, így lényegében barátok nélkül maradtam... Mivel INTJ személyiség vagyok, elég nehezen találok barátokat, párt meg főleg, teljesen elveszettnek érzem magam. Szinte elképzelhetetlennek tartom hogy pl. elmenjek valahova egyedül szórakozni és spontán becsatlakozzak egy társaságba vagy elkezdjek ismeretlenekkel beszélgetni. Az önbizalmammal nincs gond, tisztában vagyok az értékeimmel, elég sokoldalúnak tartom magam, motorozok, sportolok, rajzolok, stb. de egyszerűen nem tudok mit mondani egy vadidegennek, legyen a célja barátkozás vagy nőkkel való ismerkedés. Valahogy úgy érzem hogy nem egy koncerten/buliban/spontán az utcán fogom megtalálni a párom, de akkor hol? Elég független típus vagyok de az utóbbi hónapok magánya már engem is frusztrált. Kezdem elveszíteni a motivációmat a hobbijaim és lassan a munkám iránt is. Elgondolkoztam már azon is hogy beregisztrálok a Tinderre, bár nem tudom jó ötlet-e. Elég nehezen építem ki az emberi kapcsolataim, az egyéjszakás kalandok emiatt nekem elképzelhetetlenek...

2017. ápr. 7. 10:30
 1/3 anonim ***** válasza:

hát akkor hagyd a tindert.


iratkozz be egy kommunikációs tanfolyamra, az gáz, ha ennyire gondot okoz a komm. és ismerkedés.


mi, csajok általában a jól kommunikáló, izgalmas, karizmatikus, szuggesztív egyéniségeket kedveljük.

2017. ápr. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Keress a hobbiddal kapcsolatos csoportokat neten, ne párkapcsolatot keress, hanem új ismeretségeket. Ha lesz új társaságod, könnyebb lesz minden. :)
2017. ápr. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A Tinderre amiatt gondoltam, mert azt vettem észre hogy chaten könnyebb megtennem "az első lépést", ráadásul nem csak egyéjszakás kalandot keresők regisztrálnak és úgyérzem kicsit könnyebb a dolgom ha egyből tudja a lány hogy nem barátkozás céljából írtam rá :D

Igazából csak az első kapcsolatfelvétellel vannak problémáim, ha már egy egy kicsit beszélgettem/irogattam valakivel akkor már nincs problémám a kommunikációval. Pl. ismerősökkel minden gond nélkül elbeszélgetek. Sokat segített ebben az is hogy motoros boltot nyitottam, az ember a hobbijáról könnyen el tud beszélgetni, ezzel nekem sincs problémám.

Az általad felsorolt tulajdonságok közül bennem minden megvan csak egy kicsit több idő kell hozzá míg előjön :) Az 1-2 megmaradt barátom mondta hogy nálam határozottabb, céltudatosabb embert nem nagyon ismernek.

A munkám miatt sem lenne rossz ha ki tudnék építeni egy közösséget magam köré. Nehéz, de nem lehetetlen :)

2017. ápr. 7. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!