Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnék ismerkedni normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék ismerkedni normális lányokkal akik hosszútávon gondolkodnak és elfogadnak úgy amilyen vagyok?

Figyelt kérdés
Nem voltam még 1 párkereső oldalon se, nem szoktam nagyon bulizni járni, mert az ilyen helyeken csak könnyűvérű lányokkal találkozok. Nem vagyok kocka és nem szoktam ide feljárni, de a mai világba ez az internetes ismerkedés már nagyon elfogadott lett és megkönnyítette a dolgokat de rengeteg hátulütője van az anonimitás és a személytelenség miatt. Mit gondoltok merre lehet találni 20-30 év közötti érett gondolkodású lányokat?

2017. ápr. 7. 07:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Milyen vagy, amit el kell fogadni?
2017. ápr. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha nem gond, akkor megjelölném ezt a kérdést magamnak egy kommenttel, mert lányként pontosan ugyanez a problémám, és hasonlóan vélekedem a dolgokról (bár valószínűleg fiatalabb vagyok nálad).
2017. ápr. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Semmit sem írtál magadról, meg arról, hogy mit kell elfogadni.
2017. ápr. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Keresztény értékrend szerint élek, Istenfélő vagyok és komoly kapcsolatot keresek, tehát nálam az egyéjszakás kalandok nem működnek, pedig lenne rá lehetőségem. Nagyon fiatalos vagyok, 20-nak nézek ki de 10-el több vagyok. :)

Többnyire ezeket kéne elfogadnia.

2017. ápr. 7. 07:59
 5/13 anonim ***** válasza:
67%

Magyarán 30-as férfi fiatal csajt keres?

Én sem preferálom az egyéjszakás kapcsolatokat, hanem a hűséget, pedig nem vagyok vallásos. Nem leszel attól jobb ember, hogy keresztény vagy. Harmincas férfivel meg már nem kezdenék.

22/L

2017. ápr. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Kedves 5-ös válaszoló!

Elfogadom hogy azt mondod hogy nem leszek attól jobb ember hogy keresztény vagyok. Én nem mondom azt hogy aki nem vallásos az nem jó ember mert sok példát látok erre. És arra is hogy valaki kereszténynek mondja magát és közben meg elviselhetetlen ember. Úgyhogy megértem amit mondasz. Nekem ez jött be, én valóban jobb ember lettem mióta ezt az utat választottam.

Mi az oka hogy nem kezdenél egy 30 évessel ha te is komoly kapcsolatot keresel? Csak kiváncsiságból kérdezem...

2017. ápr. 7. 08:19
 7/13 anonim ***** válasza:
Bárhol. De komolyan. Társkeresőn akár.
2017. ápr. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
6.: 5. vagyok: mert ez nekem túl bagy korkülönbség. Mire én 30 évesen gyereket szeretnék vállalni, te már majdnem 40 lennél. Nekem ez egyszerűen sok. A másik, hogy nem tudnám tolerálni, hogy minden hétvégén ájtatatoskodni kell a templomban. Mondom ezt úgy, hogy 18 éves koromig végig vallásos intézményekben tanultam, ahol minden reggel áhitat volt, heti két hittan óra és minden hétvégén mise. A vallás ismerete csak mégjobban megerősítette bennem azt, hogy én nem vagyok hívő.
2017. ápr. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

5-ös: Amit a korkülönbségről momdasz az jogos, megértem, én is ezért nem nyitnék annyira 40-es nők felé..

Elhiszem hogy kiábrándultál a vallásból ha így rád volt kényszerítve. A templomi képmutatás tőlem is távol áll, ők sajnos beleesnek abba a hibába hogy az igaz hitet átveszi a vallásosság, ami eltávolítja a gyerekeket (köztük téged is) attól ami igazából a lényeg...

2017. ápr. 7. 09:37
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha vallásos lányt szeretnél, akkor a legegyszerűbb ilyen környezetben ismerkedned. Bár ahogy te is mondtad, tele van a templom, hitgyülekezet képmutatókkal, de biztos lehet találni ott hozzád hasonló értékrendű nőket is. A társkereső is egy megoldás, egy próbát megér.

Ha nem feltétlenül keresel vallásos nőt...nos én ezt átgondolnám a helyedben. Mindenféle rosszindulat nélkül, de egy vallásos és egy nem vallásos közt rengeteg konflikus adódhat. Volt vallásos párom, hát az őrületbe kergetett, mikor pánikroham közben azt kezdte el nekem mondogatni, hogy Isten vigyáz rám... Végülis, a pánik elmúlt, mert rettenetesen kiakadtam, hogy ez a válasza kb mindenre. Biztos vannak nálam elfogadóbbak ilyen téren, de az nagyon ritka lehet, így én inkább azt javasolnám, hogy ilyen téren is hasonló partnert keress. A képmutatásra visszatérve, anno kaptam a jópofizást az arcomba, miközben exem szülei folyamatosan fúrtak a hátam mögött, mert nem viselték el, hogy a 2 éves kapcsolatunkban lefeküdtünk egymással. Nem mintha szűz lett volna előttem exem. Plusz a drogokról is én próbáltam leszoktatni, mióta szakítottunk teljesen visszazuhant, és heti szinten nyúl hozzá. Szóval igen, enyhén vagyok ezek után előítéletes a vallásos közösségekkel, pedig annak idején én is jártam templomba, még konfirmáltam is saját akaratomból. De azóta a hideg ráz az ilyesmitől.

2017. ápr. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!