Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme jelentkeznem szabadbölcsészetre azért, hogy találjak hozzám hasonló embereket?

Figyelt kérdés
Érdeklődési kör tekintetében. Annyira egyedül vagyok, hogy komolyan ezen gondolkozom, a szak csak másodsorban érdekelne, vagy még annyira sem, és tudom, hogy gyakorlati haszna nem sok lenne.

2017. ápr. 10. 11:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért nem választasz olyan szakot ami érdekel és el tudsz benne helyezkedni ? Lehet jobb körülmények között találsz hozzád hasonlót.
2017. ápr. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
Jah..aztán majd dolgozhattok a mekibe :D
2017. ápr. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha a szakod mellé tanulsz nyelveket,esetleg a gyakoribb mellé valami ritkábbat,nem is akármilyen szinten,simán el tudsz helyezkedni.Alig van bölcsészszak,ami önmagában ér is valamit.
2017. ápr. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
Ha munkanélküli szeretnél lenni, akkor persze. Egyébként elmehetsz kulturális programokra, szabadegyetemekre, előadásokra, csoportbeszélgetésekre, ott is tudsz ilyen emberekkel ismerkedni.
2017. ápr. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Estádio de Felchút ***** válasza:
Hát ha nem zavar, hogy egy értéktelen wc papírért elcseszel nem kevés időt, pénzt és energiát, akkor nyugodtan.
2017. ápr. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Kicsit félreértettetek, mert nem fogalmaztam elég világosan. Szóval, magamtól sosem mennék egyetemre, inkább tanulnék valami szakmát (leginkább valami olyasmit, ami fémmegmukálással kapcsolatos), vagy dolgoznék agyaggal, vagy lennék író, vagy bármi más. Nem akarok egyetemre menni.


Viszont. Az érv az egyetem és a szabadbölcsészet mellett az, hogy valószínűleg ott vannak a legnagyobb számban és a legnagyobb valószínűséggel azok az emberek, akik engem érdekelnek, és akivel hasonló az érdeklődési körünk, világnézetünk, politikai beállítódásunk. Illetve, a szabadbölcsészet tetszik a legjobban az összes többi szak közül, mert a többit az érdeklődésem alapján még rosszabbnak tartom.


Egyébként igen, én is arra gondoltam, hogy lehetne hasznom belőle, ha tanulnék mellette más nyelveket. Angol felsőfokúm van, minden nap használom is az angolt. Tanultam németet és oroszt, előbbihez nem sok kéne a középfokúhoz, az oroszba csak belekezdtem, de nincs túlságosan nagy motivációm a tanulására. A távolkeleti nyelvek egyáltalán nem érdekelnek. Mi marad akkor?

Ami érdekelne, azok a Skandináv nyelvek lennének (imádom őket), a Farsi (Irán és környéke), illetve talán az olasz. Na most, ezeknek az országoknak a döntő többsége elég jól beszél angolul, főleg a Skandinávok, amihez a legnagyobb kedvem lenne.

2017. ápr. 10. 13:25
 7/11 anonim ***** válasza:
Az olaszok nagy része nem beszél túl jól angolul.
2017. ápr. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Akik érdekelnek, itt vannak a gyakorin, meg bárhol. Oroszul tudsz, nagy penge lehetsz. Csak azért jelentkezni, nem sok értelme van. Irigyellek.
2017. ápr. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jelentkezz!! Nagy élmény az egyetem. Válassz jól szakoz ami tényleg érdekel. Hidd elvan haszna. Emberileg sokat ad. És ez egy kamu, hogy nem lehet állást találni bölcsészként.
2017. ápr. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Így van, tele vannak az álláshirdetések bölcsészkereséssel.
2017. ápr. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!