Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, ha nincs semmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nincs semmi önbizalmam, nem tudom elhinni, hogy van értelme lányoknál próbálkozonom, mer ronda és alacsony meg sovány vagyok? Valaki, aki hasonló gátlásokkal küzd esetleg, fiúk?

Figyelt kérdés
2013. febr. 15. 10:33
 1/9 anonim válasza:
Szia, nos én is ugyan ilyen voltam több évig (5) nem volt semmi barátnőm. Úgy éreztem ronda vagyok és nem kellek senkinek. Én úgy oldottam meg magamba hogy eljártam pszihológushoz ami nem ciki, csak nem elterjedt. Ő kicsit segített feloldani a gátlásaimat és már másképp állok magamhoz, azóta megtaláltam életem párját. És nem is gondoltam volna hogy tetszek neki! Én is ugyan így voltam mint te. Értelme pedig van próbálkozni csak sajnos a lányok 99%a hülye :S Nem veled van a gond ne aggódj ebben biztos vagyok!
2013. febr. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Deviáns Zsírkréta ***** válasza:
Nagyon sok férfi és nő küzd önértékelési problémával. Ezzel egyáltalán nem vagy egyedül. Sokan kinövik, de ha nem akkor ezzel elehet orvoshoz is fordulni.
2013. febr. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én nem küzdök önértékelési problémákkal, sőt egy ideig azt hittem magamról, hogy átlagos vagyok. Aztán a sok próbálkozás után kiderült, hogy valójában ronda vagyok, mint a bűn. Szóval nem mindegy, hogy mi alapján állítod magadról, hogy ronda vagy.
2013. febr. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Engem több szép láyn is lerodnázott már, főleg az orrom miatt csesztettek, még tesómék szerint is bűnronda vagyok és sosem lehet barátnőm. Én is rondának érzem magam, ha tükörbe nézek, utálom magam nézni is és videófelvételektől meg egyensen rettegek, akárcsak a fotózástól.
2013. febr. 15. 11:49
 5/9 anonim ***** válasza:
Mennyi az a több lány? Én jóval 100 feletti elutasításnál járok. Egy-kettő lerondázás ne törjön le. Sajnos a legtöbb lányban az él, azt tanították nekik, hogy a férfiak amúgy is szívtelenek, ezért nyugodtan rájuk lehet taposni (tisztelet a kivételnek). Szóval ez benne van a játékban.
2013. febr. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sajnos a legtöbb lányban az él, azt tanították nekik, hogy a férfiak amúgy is szívtelenek, ezért nyugodtan rájuk lehet taposni (tisztelet a kivételnek).



Miféle elmebeteg az, aki ilyet mond nekik?

2013. febr. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6: Azt nem tudom honnan szedik, lehet, hogy női magazinokból vagy mit tudom én. Csak azt veszem észre, hogy kevés az a lány, aki a közeledési szándékomat nem durva bántással hárítják. Most vagy csak én futok bele mindig ilyen lányokba, vagy ez lett a trend.
2013. febr. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elég baj ez! De akkor meg nem értem, miért panaszkodnak, hogy "nincs egy normális pasi!"
2013. febr. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ezt sajnos én is tapasztaltam. VAlamiért a lányok elfelejtik, hogy nekünk is van érző szívünk, még, ha rondák is vagyunk meg alacsonyak. De lehet ez a divat most, hogy alázzuk meg a fiúkat, mert megy a nagy feminista mozgalom vagy mi a szösz. Én amúgy épp ezért nem szoktam már lányokat leszólítani, úgyis az lesz legjobb esetben, hogy lekoptat egy van barátom szöveggel és ennek még örülni is kell, mert aki őszinte az durván rám ordít meg lerondáz, sajnos tapasztaltam a halálos nézésről nem is beszélve, pedig udvarisan szoktam a lányokhoz szólni. Persze voltak rendesek is, csak nem ez volt a többnyire jellemző.
2013. febr. 15. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!