Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túlságosan megaláznám ezekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlságosan megaláznám ezekkel a dolgokkal egy nőt vagy mégis csináljam ezeket meg, mert megérdemli?

Figyelt kérdés

Neten megismerkedtem egy nővel, kezdetben szimpatikus volt, de első randin egyértelműen kiderült számomra hogy az egzisztencia a legfontosabb számára!

Kezdetben csak nagyon érdeklődött munkám, kocsim, lakhatásom felől. Miután kiderült hogy nem élek rossz körülmények között (pici nagyítás s volt benne bevallom), szépen lassan elkezdte ecsetelgetni, hogy szerinte egy férfi attól férfi hogy a csinos törődő kedves nőnek megteremti a jó megélhetést.

Utalgatott rá, hogy számára a jó megélhetés ott kezdődik hogy gyakori wellness hétvége egy évben-egyszer kétszer külföldi nyaralás, de Európa szerinte már uncsiii...

Éttermekben nagyon szeret enni, szereti a változatos programokat, minden hétvégén legyen valami elfoglaltság stb stb...... Én csak néztem és néztem, teljesen ledöbbentem hogy ilyen nők vannak, kicsit úgy érzem rajtam akar felkapaszkodni...

Most arra gondoltam hogy lefektetem és kidobom utána vagy ami szerintem durvább, következő találkozón szépen egy zsák 5 ft-ost rá borítok és ott hagyom.

Melyiket csináljam, vagy hagyjam az egészet és ne alázzam meg?


2017. ápr. 10. 20:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobb érvágás lenne neki, ha nem vennél róla tudomást többet és tiltanád, mondom ezt nőként.
2017. ápr. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
30%

Jól kúrd le, aztán adj neki egy ezrest.

30/f

2017. ápr. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Lefektetném aztán eltűnnék a földfelszínéről is számára.
2017. ápr. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nem éri meg energiát pazarolni rá.
2017. ápr. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Fektesd meg aztán hagyd ott!
2017. ápr. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Gázul viselkedett, de magadat minősíted vele, ha meg akarod alázni. Meglopott? Megkárosított? Ha nem, csak hülye életfelfogása van, nincs is okod megalázni.
2017. ápr. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Mègis mièrt csinálnád?

Ha te egy anyagias pöts lennèl, ès megtudnád, hogy èn legszívesebben itthon ülök ès olvasok, hozzám vágnál egy'Romana'-t?

Mások vagytok.

.

2017. ápr. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy zsák 5 ftos borzasztó nehéz, nem tudnád olyan magasra emelni, hogy ráboríthasd.


Egyébként ezeket én is szeretem, mármint a felsoroltakat. Szerintem is férfias dolog az egzisztencia. De idegen nőkre költeni ostobaság. Majd, ha jártok és családot terveztek összedobjátok a dolgokat közösbe.


Szerintem mondd meg neki a véleményed.


"Számomra túl anyagias vagy"


És hagyd ott.

2017. ápr. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

Béla is az..de remélem nincs benne vmi fusi meloba ahogy mondta :( sok olyat olvastam hogy az esküvőről vitték el a rendörök..

Remélem béla kerülöd a fusi melokat ahogy mondtad :(

2017. ápr. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező, életedben nem volt ilyen nővel randid, csak idehazudtad, hogy igazolhasd a buta és szánalmas véleményedet, hogy mennyire anyagiasak a nők. Fütyizörejes kis troll vagy.
2017. ápr. 11. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!