Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kinek volt már ilyen, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek volt már ilyen, hogy valakit túlságosan "megkedvelt" pedig nem szabadna és tiltakozott ellene meg azt gondolta nem kéne beszélni, de mégis várta, hogy beszéljen az illetővel?

Figyelt kérdés
Az teljesen mindegy miért nem lehet, de ilyenkor mit lehet csinálni ezzel?
2016. okt. 11. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt hívják szerelemnek. Akkor tudatosul a dolog, amikor már azt veszed észre, hogy alig várod, hogy találkozz vele, hogy hozzád szóljon, hozzád érjen. És akkor egyszer csak bumm, rájössz :)

Ha szabad, ha nem szabad, az ember az érzéseinek nem tud megálljt parancsolni. Legalábbis a valós érzelmeknek nem. Azt sem tudná megtiltani senki, hogy a szüleimet szeressem, vagy a testvéremet. Én sem tudnám megtiltani magamnak.


Az ilyen érzéseket meg kell élni. Én legalábbis arra törekednék, hogy azzal legyek, akit szeretek.

2016. okt. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyébként, ha szeretnéd, leírhatod priviben a történetedet és akkor talán tudok ennél "személyre szabottabb" tanácsot adni.
2016. okt. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Volt ilyen, az egyik lány ismerősöm iránt éreztem valami nagy zűrzavart odabent. Alig vártam, hogy a közelemben legyen, hogy velem foglalkozzon, nagyon kedves és aranyos volt, normális, tisztességes, ami ritkaság a mai világban. Viszont ha ott volt a közelemben, akkor meg fájt, hogy ott van, mert tudtam, hogy nem jövök be neki, aztán lett is barátja. Ezt elnyomni nem lehet, de az idő valamilyen formában úgyis megoldja az efféle helyzeteket.
2016. okt. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem,igazából semmit nem tudsz tenni ellene. Én próbáltam úgyis ,hogy nem keresem az illetőt,de akkor is mindig rángondoltam. Erre max csak egy másik lehet a megoldás.
2016. okt. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem, életében egyszer lagalább mindenki átesik ezen!/ hasonlón.

Vagy kapcsolat lesz, vagy el kell kezdeni kerülni vele minden kontaktot! - hogy az idő " kimossa a dolgokat " ! Majd jön valaki, akivel lehet is valami, ahogy erősödnek iránta az érzéseid... múlni fog a többi! ;)

2016. okt. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!