Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha valaki az én képeimmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki az én képeimmel társkeresőzött akkor azt jelenthetem a rendőrségen és el fogják nekem mondani hogy ki volt?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 12. 12:16
 1/7 anonim válasza:
jelentheted, de hogy elkapják-e?...
2017. ápr. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

de nem fognak kiröhögni emiatt?

jogos ha jelentem?

2017. ápr. 12. 12:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Örülj inkább hogy ennyire jóképű vagy.
2017. ápr. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jogos, ha jeleneted,

bár nem tudom, milyen büntetést kap,

vagy hogy felfedik-e előtted a kilétét.

2017. ápr. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Inkább kérd az oldaltó hogy törölje a profilt, valószínűleg a rendőrség is ezt fogja mondani. Meg is mondom miért. A rendőrök sem szoktak mindenkit egyből bilincsben elvezetni, sokkal célravezetőbb a feleket megegyezésre bírni, vagy ha nincs sértett, elengednek egy szóbeli figyelmeztetéssel. Ha valaki a te képed tölti fel, de ezzel nem sért az emberi méltóságodban, vagy kelti rossz híredet, értelmetlen ráizzítani egy nyomozást. Leszedetik a profilt, és kész.
2017. ápr. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nincs igazad utolsó. A lányomat vki feltette egy társkereső oldalra. Bementünk a rendőrségre, megtettük a bejelentést ismeretlen elkövetőre. Volt, akire gyanakodjunk, de a rendőrség dolga volt a nyomozás. Sajnos, kiderült, h megalapozott volt a gyanú. Egy év pártfogói felügyletet kapott, mert 18 év alatti volt.

Az interneten elkövetett, személyiség jogok elleni bűncselekményt szerencsére na már nagyon komolyan veszik.

2017. ápr. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 nyilván függ a rendőr személyétől is, van egy enyhe mozgásterük, ha nem olyan ügyről van szó, ahol nem kell hivatalból eljárniuk.
2017. ápr. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!