Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti mit tudnátok tanácsolni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tudnátok tanácsolni? Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Van egy "barátom", vagy nem tudom minek nevezzem. Az ismerkedésünk csak haverkodásnak indult, általa lett több. Aztán felmerült részéről h párkapcsolat és h ez soha nem lehet köztünk, mert ő még nem heverte ki az előző kapcsolatát és szerinte mostanság nem is fogja túltenni magát rajta, és kihasználni sem akar.


Végülis a hozzáállása alapján beleszerettem, de ezt sosem mondtam neki. Alapvetően ha találkozunk ő bújik hozzám és üdvözöl puszival, mindig virágszálamnak, csillagomnak hív. Egyszer igaz az én kezdeményezésemre, de lefeküdtünk. Utána azt mondta megbánta h megtettük.


Viszont sokszor eltűnik, hetekre, van hogy egy hónapra. Aztán hív. Volt h megbeszéltűnk találkozót, de le kellett mondanom, cserébe megkaptam h ne is keressem, ne hívjam, ne írjak neki. Most épp megint eltűnt. Tanácstalan vagyok h mihez kellene kezdenem.

Volt már h azt mondtam én ezt így nem szeretném folytatni, arra könyörgött h ne akarjak minden kapcsolatot megszakítani vele, nem akar elveszíteni.


Szerintetek mit kezdjek ezzel az egésszel? Ha csak kihasznált, egyáltalán h lépjek ki belőle?



2017. ápr. 12. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

Csak akkor hiv mikor neki jo.

Hisztizik ha neked kozbejon valami mint valami hulyegyerek.

Ha eppen legyezgetni szeretne az egojat akkor elokeres te meg boldogan szaladsz a karjaiba.

Igen, kihasznal, csunyan. Te meg meg mosolyogsz is hozza.

Hogyan lepj? Ne vedd fel a telefont neki. Torold ismerosok kozul. Felejtsd el. Kicsit nezz magadba, hogy valoban csak ennyit ersz, hogy egy pasinak az egojat noveled es mint egy hasznalt zsepit eldob?

2017. ápr. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Linó03 ***** válasza:
Talán azt gondolja, hogy azzal kihasználna, ha együtt lennétek, és a segítségeddel kilábalna az előző szakításból, de neked igazából így rosszabb. Ezt szerintem nyugodtan mondd el neki. Meg azt is, hogy megkedvelted - talán feleszmél tőle, hogy nem csak ő létezik a saját érzéseivel.
2017. ápr. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Talán el kéne döntened, mit akarsz és ahhoz igazítani...
2017. ápr. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én már eldöntöttem mit akarok: Őt. Viszont a hozzáállása és h hol eltűnik, hol elòkerül, én meg ne keressem, elbizonytalanít h van-e egyáltalán értelme az egésznek.
2017. ápr. 13. 08:06
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ő viszont nem akar. Néha jó vagy és ennyi. Ezt még barátságnak is túlzás hívni.
2017. ápr. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nincs ennek értelmen, bár ő azzal is kezdte - te erőltetted azt a keveset is ami létrejött.

De nincs nagyon kedvére, azt látom ebből.

2017. ápr. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Úgy nevezem "egyéjszakás kaland"-nak. Felejtsd el őt, van sokkal normálisabb pasik, mint Ő. Biztos 25 év alatti vagy.
2017. máj. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!