Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szerezzem vissza az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza az exem? Mit tudtok tanácsolni?

Figyelt kérdés
8 évet voltunk együtt! Gyermekünk is született.De sajnos elkövettem egy hibát. egy régi sráccal elkezdtem beszélgetni fb on akivel már régebben jártam. De azért mert nagyon megromlott a kapcsolat a barátommal.aztán akivel elkezdtem beszélgetni 3x találkoztunk titokban is de nem volt semmi!! Délután volt a tali. nagyon megbántam és azóta nagyon sokat szenvedtem,sokszor követünk el hibákat de a végén rájövünk hogy nagyot hibáztunk. úgy néz ki hogy ő már nem akar semmit.. mit tegyek nagyon szeretem nem tudok nélküle élni... :(

2015. dec. 11. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Sehogy, lépj túl rajta, ha ő nekem akar tőled semmit, akkor felejtsd el!


És tanulj meg nélküle élni, vagy ott a szép temető, biztosan van hely számodra. Bocsi, ha elég morbid voltam, de ez a valóság. Azt írod, hogy nem tudsz nélküle élni, én csupán hoztam neked egy reális példát, hogy akkor ott biztosan szívesen fognak várni téged.


Egyébként nyilván meg volt az oka, hogy miért kezdtél el azzal a sráccal beszélgetni és találkozni.

Ha IGAZÁN szeretted volna a párodat, akkor ilyen eszedbe nem jutott volna!

És még te írod azt,hogy nem tudsz nélküle élni?

Bocsi, de nagyon képmutató és gerinctelen vagy!

Hogy tudsz így tükörbe nézni?


Inkább kezdj új életet, és remélem tanultál ebből az esetből!

És nem mellékesen, ne fuss olyan szekér után, ami nem vesz fel!

2015. dec. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
8év+gyerek+titokban randiztál= megérdemled a párod reakcióját. Soha nem fogja elhinni hogy "nem volt semmi"
2015. dec. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!