Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 28-35 közötti férfiak (én is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28-35 közötti férfiak (én is ehhez a korosztályhoz tartozom)! Hogy bírjátok a nők általi visszautasításokat? Hogyan kezelitek? Lelkileg megvisel, vagy megedződik az ember?

Figyelt kérdés
31 éves férfi vagyok, eddig 3 hosszabb párkapcsolatom volt. Szinte egyikből mentem a másikba 2-3 max 4 hónap szünettel. Most viszont 7 hónapja egyedül vagyok, hiába próbálkozom bárkinél, aki nekem szimpatikus (nem hű de szuper nőknél, átlag, érteles, kedves nőknél), nincs semmi sikerem. Folyton csak az elutasítás, van párom, vagy csak egyszerűen nem vagyok a zsánere. Már ez a 12. elutasítás, vagy 13. Eléggé megvisel. Persze ennyi éves fejjel, főleg férfiként nem kellene, de mégis, mert nem ehhez voltam hozzászokva. Hogy lehet ezt kezelni és újra és újra felállni és menni előre?
2017. ápr. 13. 12:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Minek erőltetni? Szerintem hagyj fel egy időre az erőltetett próbálkozással. Ha nem feszülsz rá, talán majd véletlenül összefutsz azzal, akivel klappolni fog. Addig pedig a nőknek is ugyanannyi joguk van kezdeményezni, ha akarnak. :)
2017. ápr. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

Először is ne haragudj meg, mert nem az a célom, pusztán a gondolatébresztés.


Ne azon gondolkozz el, hogy kell kezelni és újra meg újra felállni és menni. Mert itt csak hozzáállásbeli problémád van. Statisztikailag is simán be kellett volna jönnie legalább 1-nek ennyi próbálkozásból, hacsak nem "ultragáz", ahogy ismerkedni próbálsz.

Értékeld át az életedet, legyél megelégedve magaddal, és ez látszani is fog rajtad, és vonzóbb leszel mások számára emiatt. Kezdetnek egy sima "lesz@romtabletta" kell, mert ha folyton stresszelsz ezen egy nő előtt, akkor hogy várhatod el, hogy rádbízza magát?

Magazbiztosság kell, önbizalom, rámenősség, és lazaság. Ezekkel még akkor is kapsz nőt, ha dagadt vagy és ronda.

Ja, nem kell ilyennek lenned, bőven elég, ha ilyennek tűnsz mások szemében ;)


A kapcsolatok darabszáma annyira nem is fontos hidd el. Hiába volt nekem 10 fölött valamivel, ha összesen nem érte el a kapcsolatban töltött időm az 1 évet (nálad idősebbként). 1 kivételével én szakítottam.


Tehát ne kezelni akard a visszautasítást, hanem ne parázz rá. Ha nem, hát nem, ez van.

Ja és tanulj meg mosolyogni. Úgy hallottam, nem csak a lányok szebbek tőle :)

2017. ápr. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Egész jó megjelenésű, sportos férfi vagyok. Ezzel nem lehet a gond. Bár sokan mondják, hogy ijesztő lett az arcom a szakítás óta. Látszik, hogy lelkileg nem vagyok rendben.
2017. ápr. 13. 13:06
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem a világvége, ha egy nő visszautasít. Úgyhogy nem is csinálok belőle tragédiát és nem is görcsölök ezen az egészen. Egyrészt qrva felesleges, másrészt értelmetlen. Igaz előnyöm van veled szemben, mert nem vagyok valami vonzó és így volt részem jó pár lekoptatásban. Úgyhogy volt alkalmam hozzászokni ehhez.


Amúgy meg, ameddig lelkileg nem vagy rendben hanyagold az ismerkedést. A csajok olyanok, mint az őzek. Messziről megérzik ha valami nem stimmel és villámgyorsan kereket oldanak. Először tedd magad rendben belül, után állj neki párt keresni.

2017. ápr. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
12%
Nem neten kéne ismerkedni! Talán nagyobb sikered lenne.
2017. ápr. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Csak 12-13 elutasítás? Amúgy társkeresőn?

Én csak az elmúlt héten (mikor mennyi időm volt) 16 levelet írtam. Ebből egy meg sem nézte, egy pali írt vissza, hogy nem engem keres, amit megköszöntem és jó keresgélést kívántam neki. A többiek megnézték és ennyi.

Offline sokat mosolygok, ennek ellenére mindössze egy srác szólított le ("szia! Hogy hívnak? Elkísérhetlek?"). Ebből nem lett semmi, mert a metróból jöttem ki, tömeg volt és nagyon féltem, hogy csak el akarja vonni a figyelmem, és addig lehet, hogy más meg kilopná a dolgaimat a hátizsákomból.

Ha nem jössz be valakinek, attól még másnak lehet, hogy be fogsz. Sosem szabad feladni!

Volt, hogy évekig nem volt pasim mert egyszerűen csak szexelősek találtak meg. Le is húzta az önbizalmam, hogy "Csak szexre vagyok jó?". "Ennyire gázul nézhetek ki? Túl nagyok a melleim és emiatt nem akarnak tőlem komolyat?" tényleg azok)Ennyire ronda/kövér/selejtes vagyok

Ma már azt gondolom, hogy nem jöhetünk be mindenkinek. Tojom le, hogy valaki elutasít! Majd jön valaki, aki nem! De ez egy belső érési folyamat volt, méghozzá nagyon komoly. Ha ilyen dolgok foglalkoztatnak, akkor javaslom, hogy keress rá erre a fazonra és nézd meg a videóit:


https://www.youtube.com/watch?v=w8JopEnIuEQ

2017. ápr. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ne görcsölj erre rá. Majd jönni fog a szerelem. Egyedül is ugyanolyan értékes, teljes ember vagy, mint párban. Nem biztos, hogy az a legjobb döntés, hogy egyik kapcsolatból a másikba "menekülsz". Egy kapcsolat vége után lehet érdemesebb volna visszatalálni önmagához. Fel kell dolgozni a veszteséget és tudni kell egyedül is tovább lépni. Nem hiszem, hogy veled volna a probléma. Mindenkivel előfordul az életben, hogy nehezebben talál társat magának. Ne akard görcsösen. Érzelmileg túl vagy a szakítások? Vagy keresed a többi nőben? Talán ez is visszafoghatja téged a sikeres párkapcsolat építésében.
2017. ápr. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Megvisel persze, de úgy érzem talán edződök kicsit, és a 40 körüli férfiak sikerei és macsósága is ezt mutatja. Ugyan is a legtöbb férfi nem születik macsónak, de a sok elutasítás, megalázás annyira megedzi őket, hogy szemrebbenés nélkül tudják hazudni a nőknek amit hallani akarnak, mivel már kb tárgyként tekintik őket, és sorra dugják őket. Erről a Puzsérék is beszéltek az önkényes mérvadóban, és van benne logika nem kevés.
2017. ápr. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha nem próbálkozol nem érhet csalódás.

F34

2017. ápr. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Persze nem esik jól, de nem is a világvége a dolog. Plusz tisztában vagyok vele, hogy túl "magasra tettem a lécet" viszont lehet emiatt felszínesnek tartani, de nem kifejezetten a saját "kategóriámban" keresgélek ez is lehet a legfőbb oka a sikertelenségemnek. Magamnál szebb embereknél próbálkozok mert egyszerűen nem tudnék olyan nővel lenni akihez nem vonzódom, csakhát ezzel a nők is így vannak és akik tetszenek nekem ezek szerint ők sem tudnának hozzám vonzódni :D Szóval vagy megfogom fogni 1x az Isten lábát vagy egyedül halok meg :D 27/F
2017. ápr. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!