Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mi az oka annak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi az oka annak, hogy szinte minden második 30-40 közötti férfi szingli, nincs barátnője, felesége, nem talál párt magának, pedig keres? Csak bennük van a hiba? Kifutottak az időből?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 5. 17:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt nem lehet ráfogni egy dologra, ma azt, hogy ha valakinek x évesen nincs párja, ez mindennek tudható, az egész világnak, amilyen az élet, ahogy élnek az emberek, cakkum pakkum az egész.
2017. ápr. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%

A szinte minden második jó lesz inkább minden huszadiknak is.

Ha te ennyi szingli pasit ismersz, akkor a szintén szingli hölgyek örömére áruld el, hol kell őket keresni!

2017. ápr. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem is inkább minden 20. Nagyon kevés szingli pasit ismerek.
2017. ápr. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%
Persze, minden második:D
2017. ápr. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Minden masodik xddd Maximum 1-2 30 feletti szingli ember van az ismerosi koromben, de meg nekik is max jelenleg nincs, amugy volt mar.. 40 felett meg nem ismerek kb senkit aki ne lenne vagy hazas vagy legalabb parkapcsolatban elo.
2017. ápr. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
81%
Én épp ellenkezőleg látom. Alig vannak. És azokkal is valami gáz van, azért nem találnak senkit.
2017. ápr. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
sz@rul keresel és rossz embert keresel. Ne is csodálkozz.
2017. ápr. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk ez így biztosan nem igaz. Abban van némi gazság, hogy a férfiak egy része szándékosan kitolja az elköteleződés, családalapítás időpontját, de egyáltalán nem hiszem hogy ezzel kicsúszna az időből, ez inkább a hölgyeket szokta fenyegetni. Úgy látom, hogy 30-40 közötti korszakban lehet megalapozni a későbbi jólétet, ilyenkor lehet felkapaszkodni a ranglétrán, jó munkahelyre és fizetésre szert tenni, mert ezért igenis küzdeni kell, lemondásokkal, áldozatokkal jár amit családos ember nem szívesen vállal be. Ha adott az anyagi biztonság, van már egzisztencia, akkor sokkal nyugodtabban lehet belevágni a családalapításba és nem kell folyamatosan olyan kompromisszumokat kötni amit később megbánunk.
2017. ápr. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Az ismerősi körömben egyedül én vagyok (már megint...) szingli. Amúgy mindenkinek van valakije. Férfiaknak és nőknek is egyaránt.
2017. ápr. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Aki tényleg komoly kapcsolatot keres, az találni fog. Mert tesz érte, energiát fektet bele és a sokadik elutasítás után is folytatja a párkeresést. Vagyis nem adja fel az ez irányú terveit. Aki meg nem veszi komolyan vagy egyáltalán nem akar párt maga mellé, esetleg nem lát ki az önsajnálatból, az egyedülálló lesz/marad.
2017. ápr. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!