Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ferfiak! Akikre ez illik. Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak! Akikre ez illik. Ti hogy dolgozzatok fel h keveset kerestek vagy atlagos bért (200 ezer alatt) visztek haza, ezert egy nonek sem kelletek? H tortok ki ebbol? Frusztralo?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 13. 22:00
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
En 30 evesen 150 es 180 kozott kapok diplomaskent. Igaz kelet-mo-in. De szemme rohogik a nok magukat rajtam.
2017. ápr. 13. 22:31
 12/29 A kérdező kommentje:
Szènnè
2017. ápr. 13. 22:32
 13/29 anonim ***** válasza:
77%
En meg 90 ezret keresek diakkent es megis komolyan vesznek a nők. Kelet magyarorszagon...
2017. ápr. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Diákként...
2017. ápr. 13. 23:01
 15/29 anonim ***** válasza:
93%

Aha. Van ismerősöm akinek kb 15 millió csücsül a számláján, havi fizuja több, mint duplája amit írtál, huszonéves és még nem volt csaja. Sírjál még.


Nem a pénz számít, hanem az ember.

2017. ápr. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Elég szánalmas nőkkel volt dolgod akkor. Egyrészt. Másrészt miért kötöd az orrára? Vagy milyen nőknél próbálkozol te? Hol szeded őket össze?
2017. ápr. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
71%

Azèrt nincs senkid, mert így gondolkodsz! Az írásodból azt látom, hogy te egy bizonytalan, idejekorán megkeseredett fiú vagy. Szándékosan fiút írtam. Egy nőnek nem hatalmas fizu kell, hanem az, hogy érezze, egy igazi féfi van mellette... A frusztrációd látszik rajtad, benn van minden szavadban, a mozgásodban, a nézésedben.... Most legyünk őszinték, ez melyik nőnek vonzó?

18 voltam, amikor megismertem a férjemet, aki akkor 21 volt. Már akkor férfit láttam benne, mert határozott, céltudatos volt. Mèrnöknek tanult, a suli mellett dolgozott, mert a szülei rokkantnyugdíjából nehéz lett volna finanszírozni a sulit. 22 évesen a suli alatt egy karriertervezés óra után kíváncsiságból megpályázott egy jó multinål egy pozíciót..... Irreálisnak tűnt, mert diplomát és angol középfokot kértek... egyik sem volt még neki.... elég meggyőző lehetett, mert felvették. A sulit munka mellett fejezte be, és hatalmas szakmai tudásra tett szert. Azóta már egy másik cègnél vezető mérnök, komoly fizetéssel. Nem pottyant az ölébe, megdolgozott érte, és a mai napig komolyan melózik. A magas fizetésért ember feletti teljesítményt is várnak!

Szóval szedd össze magad, nem siránkozunk, hanem csináljuk!!!!

2017. ápr. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
11%

17.

Egy nőnek nem hatalmas fizetés kell mégis azon ájul el, hogy a férje mennyit keres. Kemény...

Ha nem vetted volna észre a kérdező is tanult és diplomás. Csak nem keres olyan sokat, annyi...

2017. ápr. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
17-es. Én szívesen belevágnék bármibe, bármit meg tudnék tanulni. De pl nem orvosnak, gépész-villamosmérnöknek tanultam, se nem gyógyszerésznek, informatikusnak, pénzügyesnek, ha már a jobb fizetéseket felsoroltató szektorokat mondom. Tehát szívesen próbálkoznék, de kicsi az esélye, hogy pl nem mérnöki végzettséggel felvesznek épületgépésznek, vagy szakirányú gyógyszerésznek. Pedig vegyészként nem büfészakot végeztem el elhihetitek.
2017. ápr. 13. 23:46
 20/29 anonim ***** válasza:
61%

Az én vőlegényem is 200 alatt keres, mégis együtt vagyunk hosszú évek óta. Sőt a legtöbb barátunk is 200 alatt keres mégis komoly kapcsolatban vannak a normálisabbak. Egyikőjüket sem érzem emiatt frusztráltnak. A párom pedig kifejezetten harmonikus személy (ebbe lehet én is besegítek :) ).

Szintén Kelet Mo.

23/N

2017. ápr. 14. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!