Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg létezhet, hogy hozzám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg létezhet, hogy hozzám olyan lány illik, aki szeret szenvedni (lelkileg)?

Figyelt kérdés
2017. jan. 10. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztos van ilyen.
2017. jan. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

???


Nem pontosan értem a kérdést.


De amit leírsz, az nem egészséges emberi vonás. Ha ilyen lányt találsz, annak gyerekkori vagy fiatalkori trauma az oka, mert nem "tanulta meg" (nem volt alkalma rá) hogy milyen egy normális, szeretetteljes emberi viszony.

2017. jan. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Előző baarátnőmnek én voltam az első pasija, akkor volt ő 19-20 éves.


Aztán eléggé pórul járt velem, mert fél év után felturta a telefonomat és elolvasta valakinél, hogy leirtam, hogy nem szeretem.


És ezért elhagyott, de utána visszajárt kis kihagyás után néhányszor :(


És pl utánam nem is menstruált 2 honapig, mert csak egy hétig szedte a fogamzásgátlót, és utána egyből szakitott velem és akkor meg már nem volt minek szednie. :(


És ugy vettem észre, hogy neki érdekes, ha szenvedhet :(


Persze utolag sajnálom, hogy nem szerettem ugy ahogy kellett volna, hogy védelmezzem és tenyeremen hordozzam, de lehet akkor meg ő nem zugott volna ugy belém, ahogy :(


Mostani barátnőm sajnos nem szeret szenvedni és emiatt igen sok a megütközés :(

2017. jan. 10. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!