Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Több éve kereskedem társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zoli57 kérdése:

Több éve kereskedem társkereső oldalak garmadáján, de úgy látom, kamu az egész. Komolytalanok a nők, az őszinteségen kívül más elvárásuk nincs, de nem is válaszolnak? Kérdésem: hol lehet ismerkedni EREDMÉNYESEN 50-es fickónak, - aki még aktív lenne.

Figyelt kérdés
Mennyi most a reális ára egy tiszta, mindenre kapható prostinak.

2017. ápr. 14. 23:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

Ha nem is válaszolnak,honnan tudod,hogy csak az őszinteség az elvárásuk? :D

Egyébként normális 50-es férfi se igazán van! :)

2017. ápr. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
na most te egy párt keresel vagy egy prostituáltat?? o.O
2017. ápr. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

A komolytalanságból a ffiak sem maradnak ki!Évek óta én is be-be nézek és még mindig ugyanazok az arcok hirdetnek mint 4-5 évvel ezelőtt! Ha normális párkapcsolatra vágynának,nem hiszem el,hogy ne találtak volna már valakit,de 98%-a csak sz.exkapcsolatot keres,akar!

Aki meg esetleg normális lenne,az meg 160cm és 120kg!

Persze a ffiak elvárják,hogy csinos,fitt legyen a nő még 50 évesen is,de ők nem tesznek semmit! Sok az ápolatlan,igénytelen,elhízott férfi!

2017. ápr. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%

3-as ez a tendencia egyébként csak magyarországo és kelet európában jellemző (mármint a férfiak akik 0 éves kouk után elhagyjk magukat)


Angliában élek de éltem már hollandiában is olyan férfiak vannak 30-50 hogy a magyar 20 éves fiúk megirigyelhetnék őket annyira sármosak és a testük mmm... :D sokszor zavaban is voltam amikor sok férfit 25 28 évesnek néztem és közölték hogy 38-40 :)

2017. ápr. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
érdekes, én is azt vettem észre, ugyanazok rontják a levegőt a társkeresőn évek óta, én is be-benézek néha. ilyen régi bútordaraboknak volt már hogy küldtem érdeklődést, aztán sehol semmi. szerintem valami álomnőre várnak, aki nem létezik, azért vannak ott évek óta.
2017. ápr. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem csak te látod annak.
2017. ápr. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nézd, ez a hangsúlyozott őszinteség-elvárás egy olyan dolog, hogy két oka lehet:


a.) az illető akkora rafkózós hazug manipulátor, mint ide Nagykáta. Kábé azt várja el, hogy te kiterítsd az összes lapod, de ő pont NEM teszi.


b.) ő is őszinte, tehát nála ez tényleg "alap".


Nnomost, nem akarom ragozni, hogy melyikből mennyivel találkoztam.

2017. ápr. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%

Civilben lehet. Én 30 éves jóképűnek mondott, kicsit sem elhízott férfi vagyok, 3 év alatt 2 lánnyal találkozgattam, egyiknél mint később kiderült hogy én csak az EGYIK voltam a betartalékolt lehetőségek közül, a másik meg sztereotipiák alapján ítélve nem bízott bennem és végig jégkirálynő volt.


Bizony a legtöbb nő elvárja az őszinteséget, de viszonozni nem tudja, és nem is akarja.

2017. ápr. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne a neten ismerkedj.
2017. ápr. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ugyan ez a szitu 48/f
2017. ápr. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!