Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy nőnek boldog a párkapcsolata, ha mostanában aktív egy társkereső oldalon?

Figyelt kérdés

Rávágnám, hogy nem, de netes társkeresőkön tényleg sokan vannak, akik csak "kíváncsiak, nézelődnek, szórakoznak". Főleg nők közül...

Ti hogy gondoljátok?



2016. dec. 13. 17:39
 1/10 valaki34 ***** válasza:
100%
Én nem így gondolom és a párom se .Ha valaki jól megvan a párjával akkor minek nézelődik,ilyen oldalakon. Én biztosan nem örülnék neki ha a párom csak úgy nézelődne.
2016. dec. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Akinek tényleg harmonikusan jól működő párkapcsolata van, az NEM aktív társkeresőn!!


És nem kellenek azok a kifogásos szövegek, hogy "kíváncsiak, nézelődnek, szórakoznak..stb."

2016. dec. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%

Ja, persze. Csak nézelődik... vagyis amíg nem derül ki, hogy te ki vagy és mit akarsz, addig ő tök ártatlan, egyébként meg hűséges.


Aztán ha kiderül, hogy nem ismeritek egymást, nem a pasijának kémkedsz, és bejöttök egymásnak, akkor egész más nótát fog fújni.

2016. dec. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Sok válasz érdekel, senkit nem pontozok le.

Nő vagyok és egy női ismerősömre bukkantam rá (mondjuk én is csak saját magamhoz való viszonyítási alap miatt néztem meg a nőket).

Neten ismerkedett meg a párjával, a külvilág felé nagyon azt mutatják, hogy minden rendben van köztük. Szerintem sem lehet netes tkeresőzés mellett boldog a párkapcsolatuk, de én még a megcsalást is szigorúbban veszem, mint az átlag. Ezért vagyok kíváncsi mások véleményére is.

2016. dec. 13. 17:49
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Magamból indulok ki. Megismerkedtem a párommal társkeresőn, és utána töröltem a társkeresőt a telefonomról. Ez ennyire egyszerű.
2016. dec. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Egyébként "olyan" ez a nő, hogy még az is kitelik tőle, hogy csak versenyeznek egy barátnőjével, kinek ír több pasi. -.-
2016. dec. 13. 18:13
 7/10 A kérdező kommentje:
de a pasija háta mögött még az sem lenne normális, nem?
2016. dec. 13. 20:35
 8/10 anonim ***** válasza:
Az se normális..
2016. dec. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Amióta együtt vagyunk, nincs mit / kit keresnem.

Én is töröltem minden ilyenfajta dolgot - minek volna?

2016. dec. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én ha boldog vagyok a párkapcsolatomban, akkor nem érdekel más társkereső pasi, még kíváncsiságból sem.
2016. dec. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!